חגיגה של מחול ואמנות איכותית בירושלים- ערב שכולו חגיגה של מחול, אמנות ויצירה' הרמת כוסית חגיגית, הצגת עבודות מחול באוויר הפתוח בבית אליאנס, ומסיבת טכנו עד השעות הקטנות של הבוקר - בתוכה ישולבו עבודות אורחות של כוריאוגרפים שותפים: סופיה קרנץ ומעיין ליבמן שרון.

יום חמישי 25 במאי משעה 21:00, בית אליאנס, רחוב כי״ח 5 ירושלים.

מאז שהוקמה בשנת 2012 על ידי הכוריאוגרף אלעד שכטר, קבוצת המחול ק.ט.מ.ו.ן חותרת לפיתוח של אמנות המחול בירושלים, מתוך אמונה שלמחול הכוח לחבר ולגשר בין התרבויות השונות בעיר. בקבוצה חברים יוצרים מדיסציפלינות שונות , אשר מחבר ביניהם הרצון לפתח, לחיות וליצור אמנות בעיר זו. ק.ט.מ.ו.ן פועלת תוך שימוש בייחודיות של ירושלים ובהשראה שהיא מעניקה לתושביה, כדי ליצור בסיס לאמנות מקומית, מורכבת, מקצועית ובעלת יכולת להעמיק ולרגש. הקבוצה מביאה למרחב הירושלמי קול רענן ועדכני, הקשור ישירות למרחב בו הוא חי. בין אמני ק.ט.מ.ו.ן: תם לב דקל, ניצן לדרמן, גלעד ירושלמי, מיכאל לוי, איתי בירי, דידי ארז ועוד.

התלתליסטים הם קבוצת מפיקים של מסיבות טכנו חתרניות. הקבוצה מובילה את סצינת האנדרגראונד הירושלמי עם מסיבות השלג האלמותיות וסקווטים בלוקיישנים הכי חמים בעיר. זהו שיתוף פעולה ראשון בין קבוצת המחול לבין התלתליסטים והוא טרי, סוחף ובועט.

21:00 - קוקטייל פתיחה
21:30 -"נניה" - יצירת מחול מאת אלעד שכטר לארבעה רקדנים - בכורה מחודשת!

מוזיקה: רד בנד ונינט טייב | רקדנים: אלעד שכטר, ניצן לדרמן, ליטל בן חורין, גלעד ירושלמי | עיבוד: עדי חייט

נוצר במסגרת "בין שמיים וארץ"- פסטיבל למחול יהודי - 2013

22:15 -Tech it Away -

בעולם הטכנולוגי והמילולי, יצירת המחול האחרונה של אלעד שכטר לק.ט.מ.ו.ן מציעה לקחת את הצופים למסע שבוחן תקשורת גופנית, אנושית, אולי אף חייתית - ולחלוק יחד את המרחב הפיזי האמתי.

רקדנים שותפים: ניצן לדרמן, ליטל בן חורין, גלעד ירושלמי | מוזיקה: איתי בירי | גרפיקה ותלבושות: שרי טיטו | ניהול הפקה: תם-לב דקל | תאורה: דני פישוף - מג׳נטה


23:30 - מסיבת טכנו + עבודות של כוריאוגרפים אורחים

חניה בתשלום בחניון שוק מחנה יהודה, בואו לרקוד איתנו!

לכרטיסים: http://bit.ly/2q3ey4t

מחיר כרטיס: 50 ש"ח במכירה מוקדמת / 60 ש"ח ביום האירוע.

צילום: ארלה הצמצם הבוער