אחים בעלי חנות לחומרי בנייה בירושלים חשודים בהעלמת הכנסותשני אחים משכונת סילוואן, המנהלים עסק למכירת חומרי בניין, נעצרו בחשד להעלמת הכנסות בהיקף של מיליוני שקלים

ממדוח בן פאיז אבו תאייה (31) ואחיו, מסעוד בן פאיז אבו תאייה (23) מסילוואן, המנהלים עסק למכירת חומרי בניין, נעצרו על ידי משרד פקיד שומה חקירות ירושלים והדרום, בחשד כי העלימו הכנסות בהיקף של מיליוני שקלים. השניים שוחררו ע"י כב' השופטת דורית פיינשטיין בתנאים מגבילים בבית משפט השלום בירושלים.

בביקורת שערכו אנשי משרד חקירות פקיד שומה 2 ירושלים בספרי החשבונות של מסעוד, שרשום כבעל החנות, נתגלה פער של כמיליון ₪ בין דיווחיו למס הכנסה לבין דיווחיהם של לקוחותיו. משנשאל לגבי ההפרש אותו מצאו המבקרים, טען מסעוד כי החשבוניות שנמצאו אצל לקוחותיו אינן שלו. בעקבות הטענות אותן העלה הבעלים, זומנו הלקוחות הגדולים של החנות למשרד השומה והם הצביעו על שני החשודים כאלה שמכרו להם את הסחורה המופיעה בחשבוניות שברשותם.

בעקבות החשדות נערכו חיפושים בחנות ובביתם של החשודים והם הובאו למשרדי פקיד שומה חקירות ירושלים והדרום לחקירה. כמו כן, נחקרו גם לקוחותיהם שבעדותם קשרו את האחים לחשדות. ממדוח בן פאיז אבו תאייה הורשע בעבר בעבירות מע"מ שבגינן נגזר עליו עונש מאסר בפועל של 8 חודשים והוא ממתין לתוצאות ערעור בעניינו.


תמונה: flash 90 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה