פרויקט סטיילינג יחיד מסוגו הושק בשבוע האחרון בעמותת זיכרון מנחם הירושלמית

צילום: שולמית הרשלר-ווינפלד
 יום הולדת לילד החולה במחלה מסכנת חיים, הינו כתרועת ניצחון, הצהרה: "הנה אני כאן, עוד שנת חיים בה ניצחתי והתגברתי". בעמותה הירושלמית זיכרון מנחם, מציבים לעצמם המתנדבים יעד. ימי ההולדת של הילדים יהפכו ליום בלתי נשכח, יום שייחרט בתודעה לעוד שנים רבות.  
 
הרעיון הכללי הוא "דוגמן ליום אחד": היום מתחיל בהגעתם של הילד או הילדה לסט הצילומים, שם הם עוברים סטיילינג אישי, איפור ויום צילומים שלא היו מביישים כל הפקת אופנה מקצועית אחרת. יום ההולדת המיוחד מותאם אישים להעדפותיהם של הילדים ולגילם. לפרוייקט המרגש נרתמו, הצלמת שולמית הרשלר-ווינפלד והסטייליסטית רבקה שורץ.
 
דניאלה מור, ממעלה אדומים, חולת יואינג סרקומה, חגגה יומולדת 13 ונבחרה להיות הראשונה שתשיק את הפרויקט. תוך זמן קצר הפכה דניאלה מילדה  לדוגמנית ומיד נכנסה לדמות בהתלהבות. ההתנהלות של הילדה על הסט היה כה מקצועי, עד שניתן היה לחשוב כי צילומי אופנה היו מנת חלקה בשנה האחרונה, ולא טיפולים כימותרפיים.  
 
פרויקט זה מהווה נדבך נוסף בקו הכללי שמנחה את עמותת זיכרון מנחם.  מאז היווסדו לפני 20 שנה, הוא נותן לילדים את הרצון להמשיך ולהילחם במחלה המתישה ואת הכח להתמיד בטיפולים הקשים. יו"ר זיכרון מנחם חיים ארנטל "צריך לגרום לילד אושר, להחיות בו את ניצוץ התקווה ולהשכיח ממנו את מצבו בו הוא נמצא. פרוייקט הסטיילינג החדש עושה וימשיך לעשות  זאת בגדול".

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה