להקת קולבן דאנס מציגה: ZIZoutערב רקדנים יוצרים: מופע יצירות קצרות מאת רקדני הלהקה מספק מבט רענן לעולמם של צעירים בעידן העכשווי

מי לא מכיר את הקושי לקבל החלטה? לבחור בין אפשרויות שניצבות מולנו. למשל כשאנו עומדים מול ארון הבגדים: להיות כמו כולם? או להיות שונה? ואיך בכלל מקבלים החלטה כזאת? ואיפה היא מתרחשת? בתוך התאים בגוף שבכל אחד מהם כבר מצוי ה-  DNA הייחודי שלנו?

להקת קולבן דאנס, בניהולו האמנותי של אמיר קולבן, מעלה ערב יצירות חדשות של רקדני הלהקה.

אחת לשנה, מפנה קולבן, כוריאוגרף הלהקה את הבמה ומעניק לרקדני הלהקה את החירות ליצור יצירות מחול משלהם. שמונה היצירות הקצרות שיוצגו במופע, עוסקות בסוגיות אנושיות אוניברסליות כגון: זהות אישית, מקומן של החלטות בחיינו, יחסי הגומלין בין ה- DNA לאישיות שלנו, לצד סוגיות חברתיות ומגדריות הנוגעות לעידן העכשווי. היצירות מספקות תשובות חדשות ומפתיעות לשאלות ישנות ומוכרות. כל אחת מהן עונה לשאלה פרטית, ובמכלול של כולן, זו לצד זו, יוצרות פסיפס מרתק של יוצרים ורקדנים צעירים, המאפשר הצצה לעולמם של אנשים בשנות ה-20, לחייהם האינטימיים ולמשאלותיהם הכמוסות.

להקת קולבן דאנס, מעלה ערב יצירות חדשות של רקדני הלהקה מדי שנה, על מנת לפתוח צוהר ליוצרים חדשים, ובוזמנית לרענן את שדה המחול העכשווי בו היא פועלת.

 

פרויקט ZIZout יועלה בסטודיו להקת קולבן דאנס ובתיאטרון תמונע:

חמישי, 21/12/17 בשעה 20:00 / סטודיו להקת קולבן דאנס, מרכז ז'ראר בכר, בצלאל 11 ירושלים

כרטיסים:02-6243365

שישי, 22/12/17 בשעה 20:00 / תיאטרון תמונע, רח' שונצינו 8 תל אביב 

כרטיסים:03-5611211או באתר

 

 

 תמונה: יח"צ 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה