חדש "בתיאטרון אספקלריא": מעתה ניתן לרכוש מנוי עבור מגוון הצגותהולכים במהלך השנה לראות מספר הצגות בתיאטרון? חדש מבית "תיאטרון אספקלריא": מעתה ניתן לרכוש מנוי בכל דרך שתבחר. מנוי זהב, מנוי כסף, מנוי נחושת ומנוי חופשי עבור זכאים

במסגרת קידום ושיפור השירות הנעשה כל העת באספקלריא, עלה הצורך וביקוש הקהל לרכישת מנוי. מנוי להצגות התיאטרון מאפשר לקהל לצפות במספר הצגות גדול מתוך המגוון הרפרטוארי במחיר אטרקטיבי ומוזל הרבה יותר.

באספקלריא יודעים כי צרכן תרבות צופה בהצגות המתאימות לסגנון, לעניין ולערכים שלו, וחלקו הגדול מחפש את הצגות התיאטרון וחוזר לצפות בהם. באספקלריא ראו גם צורך לשמר את הקהל הזה ולתת לו מענה לפי צרכיו, ולכן הוחלט על מהלך של מכירת מנויים. עלתה גם דרישה של מכירת מנויים ככרטיסי מתנה - גיפט קארד, והמנוי נותן מענה לכך. בנוסף, באספקלריא מעריכים כי אולי גם קהל מנויים יכול להיות שותף במידה רבה לבחירות שעושה התיאטרון בכל הנוגע להצגות חדשות ולרפרטואר הקבוע שלו.

כיוון שמדובר במהלך חדש הוא תמיד מלווה בחשיבה מדויקת עד הפרטים הקטנים, איך ובאיזה אופן המנוי יתאים למגוון הקהל של התיאטרון ויאפשר לכל סוגי הקהל להגיע, וזאת גם כחלק מהמאמץ של אספקלריא להביא כמה שיותר אנשים ולהרחיב את המעגלים של צרכני תרבות בכלל, צרכני תיאטרון בפרט, וצרכני תיאטרון אספקלריא בפרט של הפרט. באספקלריא רואים במהלך התקדמות מאוד גדולה של התיאטרון כאשר מהצגות ספורדיות בודדות פה ושם כעת הם מאפשרים לקהל מקום בילוי קבוע.

במסגרת המנויים, ניתן לבחור סוג מנוי במגוון אפשרויות: מנוי זהב – מנוי חופשי זוגי לכל ההצגות ב-4 שורות ראשונות + ארוחה חינם (קפה קפה או פינתי) – 500 שקלים. מנוי כסף – 8 כרטיסים זוגיים – 350 שקלים. מנוי נחושת – 4 כרטיסים זוגיים – 199 שקלים. כמו״כ תיאטרון אספקלריא שמאז ומעולם פנה גם לאוכלוסיות שונות צעירות ומבוגרות יותר, מאפשר מנוי חופשי לכל ההצגות ב-99 שקלים לחיילים, מתנדבי שירות לאומי, סטודנטים וגמלאים.

יש לציין כי תיאטרון אספקלריא מקיים זו השנה החמישית את עונת חורף ומתייצב על מפת הבילוי העירוני בירושלים כמקום בילוי קבוע כאשר בכל שבוע יוצגו 3 הצגות מהרפרטואר הרחב של התיאטרון. כמו"כ, חלק מההצגות יוצגו באולם הבית של התיאטרון ברחוב שטנר 3 וחלק בבית מזיא ובאולמות נוספים בירושלים.

מנכ"ל "תיאטרון אספקלריא" חגי לובר אמר: "הבשורה העיקרית בעונת החורף השנה היא מקום בילוי קבוע שונה ומגוון. אנו מריצים כ-15 הצגות שונות במסגרת עונת החורף, ולאחריה יעלו הצגות חדשות. אנו יכולים להבטיח לקהל המנויים שלנו, שבעזרת ה׳ אחת לחודשיים תעלה הצגה חדשה כך שתמיד ניתן יהיה להתרענן ולפגוש את אספקלריא בכל מקום שהוא. כמובן שהמהלך הזה גם נועד להרגיל את הקהל לראות בנו כתובת קבועה לקראת המעבר לאולם החדש במשכן בית הרופא, זה מעבר שיקרה בעונת החורף 2018/19 ואז ניתן יהיה לקבל מקומות קבועים ומסודרים באולם הבית שלנו."

 

,nubv: nueh auur. 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה