מסורת שבעל פההאקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים מצדיעה
לנגן העוד, הזמר והיוצר הירושלמי, נינו ביטון

האנסמבל למוסיקה אנדלוסית של האקדמיה יקיים מופע מחווה לביטון, אחד מעמודי התווך של המוסיקה האנדלוסית בישראל.  במופע יבוצעו יצירות מתוך מגוון המוסיקה הערבית והצפון-אפריקאית הקלאסית והעממית. ניהול אמנותי: חגי ביליצקי.

המופע פתוח לקהל הרחב ללא תשלום- 9.11, אכסדרת תיאטרון ירושלים בשעה 19:00. 

'מסורת שבעל פה' – מופע מחווה של האנסמבל למוסיקה אנדלוסית של האקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים, לנגן העוד, הזמר והיוצר הירושלמי, נינו ביטון. המופע יתקיים ב-9.11 באכסדרת תיאטרון ירושלים והוא פתוח לקהל הרחב ללא תשלום (על בסיס מקום פנוי). מנהל אמנותי: חגי ביליצקי. המופע יתקיים במסגרת פסטיבל העוד.

ביטון הוא אחד מעמודי התווך של המוסיקה האנדלוסית בארץ, ומומחה במוסיקה הקלאסית האלג'יראית בפרט. במופע יבוצעו יצירות מתוך מגוון המוסיקה הערבית והצפון-אפריקאית הקלאסית והעממית. תלמידיו הרבים ממלאים את שורות התזמורות האנדלוסיות בארץ ובהם גם אמנים מצטיינים בג'אז ובמוסיקת עולם.

האקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים מצדיעה לנינו ביטון בערב חד פעמי, מתוך הערכה לפועלו ולהשפעתו הגדולה על יוצרים רבים מכל גוני הקשת המוסיקלית. האנסמבל למוסיקה אנדלוסית יציג בנגינתו מן הפרטואר המיוחד אותו מנחיל ביטון לתלמידיו. האנסמבל כולל תלמידים מצטיינים ממחלקות שונות באקדמיה (המחלקה למוסיקה מזרחית, הפקולטה לאמנויות הביצוע, הפקולטה למוסיקה רב-תחומית ותלמידי ניצוח).

המנהל המוסיקלי של המופע, חגי ביליצקי, הוא תלמידו של ביטון. הוא משמש מורה במחלקה המזרחית של האקדמיה והוא נגן ותיק במוסיקה האנדלוסית והערבית בארץ.

מסורת שבעל פה – מחווה לנינו ביטון, האקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים
יום ה' 9.11 בשעה 19:00
תיאטרון ירושלים, אכסדרת התיאטרון, במסגרת פסטיבל העוד.
המופע פתוח לקהל הרחב ללא תשלום, על בסיס מקום פנוי.
בהשתתפות האנסמבל למוסיקה אנדלוסית של האקדמיה

ניהול אמנותי, עוד חגי ביליצקי, שקמה ג'יואן חליל חנני זית חליל נאי שרה נביאים חצוצרה עידן סלומון סקסופון סופרן ניר ערמון סקסופון אלט מיכאל רוסלר בסון אוריין שוקרון פסנתר; ישי בן אדר קאנון  יוהנה ריטמולר כינור ערבי עידוא קדוש  גיטרה אלירן יוסף גיטרה ושירה נועם טביב שירה; בלקיס חלבי עוד, שירה; אוריה הרוש עוד, שירה שיר וקסלר עוד שרון אביבי עוד אלעד ברסקה עוד דרור טובול קונטרבס אורח מיוחד : הלל אמסלם- כלי הקשה.

תמונה: יח"צ  


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה