החוג לתקשורת צילומית במכללה האקדמית הדסה ובית משפט השלום בירושלים מציגים את התערוכה "נוכחות"

התערוכה מוצגת במהלך שעות קבלת הקהל בבית משפט השלום ירושלים, רחוב חשין 6.

בית משפט השלום בירושלים יציג על קירותיו את תערוכת 'נוכחות' החל מיום חמישי, 16.3.2017 באופן קבוע. התערוכה הינה תערוכת סטודנטים, בוגרים ומרצים בחוג לתקשורת צילומית במכללה האקדמית הדסה י-ם. הצגת התערוכה בבית המשפט היא המשכה של מדיניות הדוגלת בשיתוף פעולה בין בתי המשפט למוסדות ציבור ואקדמיה בחברה הישראלית.

בתערוכה יוצגו 50 צילומים והיא תוצג במסדרונות הקומה הראשונה של בית משפט השלום בירושלים. מדבריה של אוצרת מוזיאון מורשת בתי המשפט, ד"ר אורנה יאיר: "בית המשפט הוא מקום מפגש לנוכחות האנושית המגוונת של החברה הרב-תרבותית שבארץ. יש שעוברים בחטף בפינת בית המשפט, יש שנכנסים לביקור מתוכנן או מזדמן ויש שמגיעים לדיון. בית המשפט עומד ופתוח עבור כולם". ומכאן גם שמה של התערוכה אשר שמה דגש על הדיוקן הישראלי בדימויים ויזואליים.

פרופ' משה קן, ראש החוג לתקשורת צילומית במכללה האקדמית הדסה מוסיף: "החוג לתקשורת צילומית שוכן בטבורה של ירושלים. הסטודנטים מהווים חתך מייצג של החברה הישראלית על גווניה ומאפייניה. נוכחותם בחיי העיר והארץ באה לידי ביטוי בעבודות המוצגות כאן. אין זאת רק נוכחות פיסית, אלא ביטוי של מעורבות, איכפתיות ומחוייבות לחברה הטרוגנית, צודקת יותר ושוויונית. חברה אשר בה יש מקום לכל אדם באשר הוא אדם".

 

תמונות: גבריאל וינברגר / חוף הדולפינריום באדיבות יח"צ

  
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה