תערוכת "חלונות וחלומות"תערוכת "חלונות וחלומות 9" היא תערוכת סטודנטים ממחלקות אדריכלות ועיצוב פנים, אדריכלות נוף ותקשורת אינטראקטיבית, המציגים את עבודותיהם במסגרת מסלולי הלימוד השונים תחת בית הספר לעיצוב "אורט דיזיין" במכללת אורט ירושלים

עבודות הסטודנטים המוצגות בתערוכה, מבטאות שילוב של 'חלום ומציאות','חזון ומעשה' תוך נגיעה בכל תחומי החיים. הלך רוח זה המאפיין את מקצועות העיצוב, מיושם באופן יומיומי על ידי פיתוח יכולת חשיבה יצירתית ועצמאית לצד רכישת ידע ומיומנות טכנולוגית ומקצועית בביה"ס לעיצוב "אורט דיזיין".

בטקס הפתיחה החגיגי של התערוכה נכחו, סגן ראש עיריית ירושלים מאיר תורג'מן, איתי גולדפרב סמנכ"ל רשת אורט ומנהל אגף המכללות ברשת, רות ברקוביץ' מנהלת מכללת אורט ירושלים, דני ראובני מנהל בית הספר לעיצוב במכללה, ד"ר אוסקר אוראל ראש המחלקה לתקשורת אינטראקטיבית במכללה,ציון חסיד, יו"ר ומייסד חברת אחים חסיד וסטודנטים רבים.

סגן ראש העיר מאיר תורג'מן בירך את הנהלת מכללת אורט ואת הסטודנטים המציגים בתערוכה ואמר כי "עיריית ירושלים מייחסת חשיבות רבה לקידום הסטודנטים בירושלים וגם בשנים הקרובות תמשיך  העירייה להשקיע ולהקצות משאבים רבים  בטיפוח ובעידוד קהל הסטודנטים בעיר".

רות ברקוביץ' , מנהלת מכללת אורט ירושלים שפתחה את שלב הנאומים אמרה:"מכללת אורט ירושלים כאן במטרה לתת מענה ראוי לאוכלוסיית העיר  ירושלים בתחום ההשכלה וההכנה לשוק העבודה.כששתי המטרות המרכזיות הללו לנגד עיננו, מתבקש שיתוף פעולה  עם יזמים, תעשיה וקהילה. אחים חסיד נרתמו לסייע לסטודנטים בתחומים שונים .אנו גאים להציג את עבודות הסטודנטים במתחם היסטורי זה  ומזמינים את הציבור לתערוכה". 

במהלך טקס הפתיחה של המכללה העניקציון חסיד בשם חברת אחים חסיד מלגות הצטיינות לשלושה סטודנטים מבית הספר לעיצוב של המכללה כאות על הצטיינותם ופועלם למען הקהילה. כל אחד מהסטודנטים זכה למלגה של 3,000 ₪.

תערוכת "חלונות וחלומות 9" המתקיימת במרכז המבקרים של חברת אחים חסיד, במבנה טמפלרי ייחודי בלב המושבה הגרמנית ברחוב עמק רפאים 47 הינה במסגרת שיתוף הפעולה בין מכללתאורט ירושליםלבין אחים חסיד.

ציון חסיד, יו"ר ומייסד חברת אחים חסיד אמר כי "הוא שמח ונרגש על קיום התערוכה במרכז המבקרים של החברה ומברך על השיתוף פעולה בין הצדדים" וכי מעבר למלגות שהעניק לסטודנטים המצטיינים הוא "רואה את הפרויקטים הייחודים של החברה,הכוללים את כל מרכיבי האדריכלות, התכנון והעיצוב לרבות שימור,פיתוח,נוף וכדומה,יעניקו פלטפורמה לימודית חשובה וכלים מעשיים עבור הסטודנטים שיוכלו להביא לידי ביטוי את הידע התיאורטי שרכשו במהלך לימודיהם.אנו רואים חשיבות רבה  לקידום תחומי העיצוב והתכנון בענף הבנייה בירושלים ושמחים לקחת חלק בשיתוף פעולה זה".

צילום: ליאור דסקל  


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה