סיטי צ'אלנג' ירושלים 2020 - המשחק האורבני של ירושלים יוצא לדרך !ייפתח ביום שישי הקרוב ה-31.07.20 בשעה 8:00 בבוקר במתחם התחנה הראשונה. האירוע ייערך תוך הקפדה על הנחיות משרד הבריאות והגבלות התו הסגול

עיריית ירושלים ממשיכה לקיים פעילות ספורטיבית מקצועית ועממית במרחב הציבורי לכל המשפחה ומשיקה את סיטי צ'אלנג' ירושלים 2020, המשחק האורבני של ירושלים, בהפקת אגף הספורט העירוני וחברת גולדפיש. מדובר באירוע ספורטיבי מאתגר ומהנה המיועד ליחידים/ זוגות/משפחות, המציע חווית ספורט ייחודית המשלבת ריצה קלה בין אתריה היפים של ירושלים, כתבי חידה מאתגרים ומשימות היתוליות נושאות פרסים. סיטי צ'לאנג' ירושלים ייערך בשלושה סבבים שונים בימי שישי בתאריכים -  31.07,07.08,14.08 ויוזנק ממתחם התחנה הראשונה בירושלים שיהווה גם כנקודת הסיום. הזנקת האירוע תהיה מהשעה 08:00 בבוקר ועד השעה 11.00 וזמן המשוער לפעילות הוא 3 שעות ובשעה 14.00 צפוי להיסגר המשחק והמסלול.

סיטי צ'אלנג' ירושלים 2020 . צילום:  דולדפיש

יצוין כי סיטי צ'אלנג' ירושלים ייערך תוך הקפדה על הנחיות משרד הבריאות והגבלות התו הסגול.


כללי המשחק
:
הרשמה מראש (בתשלום) באתר האירוע: יחידים / זוגות / רביעיות
איסוף ערכת ההשתתפות בנקודת ההתחלה במתחם התחנה הראשונה.  המשחק עצמאי  מגיעים, לוקחים ערכה ויוצאים לדרך ומרגע זה השעון מתחיל לרוץ. פותרים את כתבי החידה, מסמנים את הנקודות על גבי המפה ובונים לפיה את מסלול הריצה כאשר המטרה המרכזית היא מעבר בכל הנקודות וביצוע כל המשימות בזמן הקצר ביותר. כל נקודה תסומן בדגלון ותאשר כי המשתתפים נמצאים במקום הנכון. לאחר מעבר בכל הנקודות חוזרים לנקודת הסיום במתחם התחנה. ברגע זה ייעצר השעון.

סיטי צ'אלנג' ירושלים 2020 . צילום:  דולדפיש
איך מנצחים במשחק
? צוברים כמה שיותר משימות וניקוד (לכל משימה ניקוד שונה ) ומגיעים לסיום בזמן הקצר ביותר (טווח הזמן שבין קבלת המעטפה לבין דריכה על שטיח הסיום במתחם התחנה הראשונה).שני הפרמטרים האלו משוכללים לכדי תוצאה אחת ועל פיה ייקבעו שלושת המנצחים הראשונים.

להרשמה ולפרטים נוספים : https://bit.ly/3cwK0i6

ראש העיר ירושלים , משה ליאון :" אנו משקיעים מאמצים ומשאבים רבים לקדם אירועי ספורט תחרותיים ועממיים שעומדים בהנחיית משרד הבריאות לטובת תושבי העיר. עיריית ירושלים שמה לה למטרה לעודד פעילות ספורטיבית קבועה במרחב הציבורי ולשמירה על אורח חיים בריא וזאת תוך הקפדה ושמירה יתרה על הנחיות משרד הבריאות בעת הזו".    
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה