מתחם חיסוני הקורונה של קופ"ח מאוחדת נפתח בבנייני האומהמתחם החיסונים של קופת החולים נחנך בכניסה לעיר. במקום יופעלו 26 עמדות ולטובת המתחם גויסו 120 עובדים חדשים

ראש הממשלה בנימין נתניהו ושר הבריאות יולי אדלשטיין חנכו אמש (רביעי) את מתחם חיסוני הקורונה של קופ"ח מאוחדת בבנייני האומה בירושלים. בביקור השתתפו גם ראש העיר ירושלים משה ליאון, יו"ר דירקטוריון קופ"ח מאוחדת אייל גבאי ומנכ"לית קופ"ח מאוחדת סיגל רגב-רוזנברג.

מתחם החיסונים של 'מאוחדת'(צילום: באדיבות מאוחדת)


במתחם החיסונים המרכזי החדש של מאוחדת בבנייני האומה גויסו 120 עובדים חדשים, 45 עובדים פעילים במתחם בזמן הפעילות.
26 עמדות חיסונים.  יפעל 14 שעות בין השעות 08:00 ועד 22:00. על פי מאוחדת יבוצעו בכל יום כ-3,600 חיסונים.

מתחם החיסונים של 'מאוחדת'(צילום: באדיבות מאוחדת)


ראש הממשלה בנימין נתניהו: "אנחנו כאן במרכז החיסונים היפהפה הזה שמחסן אלפים. אנחנו מתכוונים לחסן את כל אוכלוסיית ישראל בחודשים הקרובים. נעזור גם כלכלית, אבל מה שאני מבקש כרגע הוא לכבד את הסגר. אם כולנו נשמור על הכללים, המגפה תיעלם."

שר הבריאות יולי אדלשטיין: 
"אנחנו כבר במיליון וחצי מתחסנים. מספר שלא רק בישראל מתרגשים ומתפעלים, בכל העולם מתפעלים המספר הלא ייאמן. זה קורה הודות לעבודה המסורה של קופות החולים. ראינו דוגמית קטנה כאן של מה שעושים."

אש הממשלה ומנהל המחוז עופר משולם (צילום: באדיבות מאוחדת)


יו"ר קופ"ח מאוחדת איל גבאי: ״ראש הממשלה, אנחנו במאוחדת מתחייבים, בסבב החיסונים השני, לחסן אפילו כמות כפולה של אזרחים ביום. הבאתם, אתה אדוני ראש הממשלה יחד עם משרד הבריאות וגופים נוספים, את החיסון הזה לישראל וזהו הישג עצום."

חניכת מתחם החיסונים של 'מאוחדת'(צילום: באדיבות מאוחדת)


מנכ״לית מאוחדת סיגל רגב רוזנברג: "אני גאה להיות ישראלית היום ולתושבי ישראל ולמבוטחים שלנו יש זכות להיות במדינה בה יש חיסונים בכמות כזו ונלקחות אחראיות על ידי הממשלה וראש הממשלה, כולל ההחלטה על הסגר, שתסייע לנו להוריד את קצב ההידבקות".


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה