ירושלים נערכת לסגר הכללי שיכנס לתוקפו מחר בשעה 14:00הבוקר, יום חמישי, קיים ראש העיר ירושלים, משה ליאון הערכת מצב לקראת הסגר שיכנס לתוקפו מחר בשעה 14:00. ראש העיר ירושלים, משה ליאון: "עיריית ירושלים תמשיך לנהל את הסגר ותעשה הכל על מנת למגר את הנגיף בעיר ולהפחית את מספר החולים"

עיריית ירושלים השלימה הערכותה לסגר- בהערכת המצב השתתפו כל גורמי המקצוע העירוניים, פיקוד העורף, משטרת ישראל, קופות החולים, בתי החולים ממזרח העיר ונציגי משרד הבריאות.

צילום: יונתן סינדל/ פלאש 90

נכון להבוקר מספר החולים בירושלים עומד על 6057. מאתמול נוספו 786 נדבקים חדשים 468 החלימו. מספר הבדיקות אתמול בעיר היה גבוה יחסית ועמד על 5084.

אגף הרווחה העירוני ערוך ומוכן לסיוע לתושבים בחלוקת חבילות מזון, סיוע למבודדים וחולים ואף חלוקה של צעצועים ופעילויות העשרה לילדים.

הפרויקט העירוני 'מה נשמע' ממשיך - ארגוני המתנדבים באמצעות החמ"ל העירוני נמצאים בקשר שוטף עם תושבי הגיל השלישי ויעמדו לרשותם לכל צורך ובקשה.

המוקד העירוני 106 תוגבר, ויעבוד במתכונת מתוגברת לאורך כל סגר לקליטת פניות וטיפולם.

ראש העיר ירושלים, משה ליאון, הנחה את גורמי המקצוע להכין תכנית יציאה מהסגר לכשיוחלט באמצעות המינהלים הקהילתיים שצפויים להוות חלק משמעותי בתכנית.

נתונים במינהלים קהילתיים

ראש העיר ירושלים, משה ליאון: "עיריית ירושלים תמשיך לנהל את הסגר ותעשה הכל על מנת למגר את הנגיף בעיר ולהפחית את מספר החולים. אני סבור כי יחד עם פיקוד העורף וארגוני המתנדבים שעומדים לרשותנו נצליח. אני קורא לכל תושבי ירושלים להישמע להנחיות ולהקפיד על עטיית מסיכה בכל זמן. שיהיה לכולנו צום קל וגמר חתימה טובה".


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה