תיקון הליכון ומכשירי כושר – מה חשוב לדעת?מכשירי כושר שונים ומשונים הפכו בשנים האחרונות לנחלת הכלל, כאשר כבר מזמן ניתן למצוא אותם לא רק במכוני הכושר, אלא גם ובעיקר בבתים פרטיים רבים, בנייני מגורים, משרדים ומקומות עבודה.

Shutterstock

עם העלייה במודעות לחשיבותה של פעילות גופנית יומיומית ותרומתה לבריאות הגוף והנפש, נראה כי אחוז ניכר מהאוכלוסייה עובר להשתמש במכשירי כושר שונים על בסיס שבועי או יומי, כאשר הליכון ואופני ספינינג מהווים רק שתי דוגמאות מרכזיות בתחום זה. מדוע דווקא כיום, יותר מתמיד, קיים צורך במודעות גבוהה ודגש על תחזוקה תיקון הליכונים מקצועי ונכון של מכשירי הכושר וכיצד מומלץ לעשות זאת?

 

למנוע סיכון בטיחותי למשתמשים – החשיבות שבתיקון מקצועי של מכשירי כושר

במצב החדש הקיים כיום בשוק, נעשה שימוש במכשירי כושר רבים גם במקומות אשר אינם מקומות ייעודיים עבור סוג זה של מכשירים, דוגמת בתים פרטיים, בנייני מגורים ומשרדים. זאת כאמור בניגוד למכוני כושר, לדוגמה, המהווים מקום ייעודי עבור מכשירים אלו, מקום אשר מעסיק אנשי מקצוע המתפעלים את המכשירים (מדריכי חדר כושר) ומדריכים את הקהל הרחב בבואו להשתמש במכשיר מסוג זה, כמו גם אנשי מקצוע המגיעים על מנת לתחזק ולתקן ת אותם מכשירים.

וכאן אנחנו מגיעים לסיבה העמוקה בגינה חשוב להיות מודעים לחשיבות העצומה של תחזוקה ותיקום מכשירי כושר באופן מקצועי ונכון – מכשירים אלו מחזיקים בפוטנציאל להוות סכנה בטיחותית של ממש למשתמשים בהם במקרים בהם אינם מתוחזקים ומתוקנים כראוי. הליכון, לדוגמה, הוא מכשיר בעל חלקים נעים שונים ומנוע חשמלי חזק, אשר יכול להניע את החלקים הרלבנטיים (דוגמת המסלול עצמו) במהירויות גבוהות. על מכשיר מסוג להיות מתוחזק, ובמידת הצורך מתוקן, אופן מקצועי לכל דבר ועניין. כאשר מכשירים אלו נמצאים במקומות "בלתי מקצועיים", כלומר – כאלו בהם אין אנשי מקצוע אשר יתפעלו, יתחזקו ויתקנו אותם, חשוב להקפיד להיות מודעים לדבר ולעבוד באופן יזום עם אנשי המקצוע הנכונים.

 

עבודה עם טכנאי מכשירי כושר

המסקנה מכל מה שנכתב עד כה היא כי במידה ואתם מנהלים חדר כושר מקצועי, את חדר הכושר של בניין המגורים שלכם, אחראיים על מכשירי הכושר שהתקינו במשרד או סתם מחזיקים הליכון בבית, חשוב מאוד שתהיו מודעים לכך שמכשירי כושר רבים מחזיקים בפוטנציאל לשפר עבורנו משמעותית את החיים ולסייע לנו לשמור על כושר, אך גם לסכן אותנו במידה ואינם מתוחזקים ו/או מתוקנים כראוי.

מה לעשות בנידון? ובכן, בתור התחלה כדאי למצוא טכנאי הליכון כושר טוב, מקצועי ואמין, ולהתייעץ עימו. בהתאם לסוגו ולמצבו של המכשיר שברשותכם או באחריותכם, איש המקצוע ייעץ לכם איזה סוג של תחזוקה שוטפת נדרשת, פעם בכמה זמן, מה בדיוק מומלץ לעשות וכד'. בנוסף, במידה וישנה תקלה במכשיר, טכנאי מכשירי הכושר הוא איש המקצוע על מנת לפתור את הבעיה באופן נכון ומקצועי, באופן אשר לא יסכן אף אחד שישתמש במכשיר בעתיד. במידה ולא יוכל לפתור את הבעיה, יפנה אתכם הטכנאי לאיש מקצוע ספציפי יותר, המתמחה בסוג זה של בעיות/מכשירים.

חשוב להבין כי מלבד לתיקון מקצועי ואמין של המכשיר באופן אשר לא יסכן את בטיחותם של המשתמשים בו בעתיד, תיקון הליכון מקצועי ותחזוקה שוטפת מקצועית של מכשירי כושר מאפשרים למכשירים להאריך ימים, לשרת אתכם נאמנה לאורך שנים ארוכות וכך לחסוך מכם את הצורך בהחלפת המכשיר לאחר כמה שנים ספורות בלבד. כלומר, שווה להשקיע בטכנאי מכשירי כושר טוב ומקצועי כבר מההתחלה (כאשר רוכשים את מכשיר הכושר) – לא רק שזה הדבר הבטיחותי והמקצועי לעשות, זה גם יחסוך לכם בהוצאות בטווח הארוך.

 

קרדיו ספורט מבינים את החשיבות של מכשירי כושר עבורך. לפיכך, אנו מעסיקים צוות מיומן ובו טכנאי הליכון ריצה שיכול לעמוד לרשותך – וכל שעליך לעשות הוא להשאיר פרטים באתר או

התקשרו 052-4346194


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה