שחזור מידע - כל מה שחשוב לדעתהמידע שאנו מייצרים וצוברים בחיי היום יום שלנו - חייב להיות מוגן ובטוח מכל קריסה, נזק, נפילה של שרתים, או חבלה. נפילה של שרתים, וירוסים זדוניים, מכשירים תקולים ושאר תקלות - כולם יכולים להוביל לאובדן של מידע חשוב והכרחי.

FREEPIK

במקרה כזה חשוב לא להיכנס להיסטריה אלה לדעת מה לעשות. שחזור מידע ממחשבים, ניידים, טאבלטים ומשאר מערכות מידע, או סמארטפון, מערכת ממוחשבת, מסופים וכולי , הוא צעד שיכול למזער משמעותית נזקים, לכן חשוב לא להילחץ ולדעת שכיום יש שירותי שיחזור שיכולים לסייע לכם לחזור מהם לשגרה.

השירות מתאים גם למי שרוצה להוציא נתונים ממחשבים, כמו למשל במקרה של חקירה משטרתית או במקרים שבית משפט מעוניין למצוא ראיות להגשת כתב אישום.

איך נעשה שחזור מידע?

שחזור מידע נעשה על ידי המומחים שמשתמשים במכשירים ובטכנולוגיות מתקדמות על מנת לבצע את הפעולה.

המומחים יודעים כיצד להוציא מידע מדיסקים קשוחים וכיצד לשחזר מידע משרתים, לשחזר קבצים, למצוא מילים ותכנים שנכתבו במחשב או בשורות חיפוש, הם יכולים מילים ושירותים שאנשים חיפשו במחשב בעבר ולבצע את כל מה שצריך על מנת שאתם תוכלו לקבל את המידע הנחוץ לכם.

מומחים בתחום יבצע את כל הפעולות הדרושות על מנת לשחזר או "להציל" כמה שיותר נתונים שאבדו ותכנים שניזוקו או הוסתרו. מומחים בתחום ייעצו לכם בשיחה הראשונה כיצד יש לפעול במקרה של אבדן מידע, הם ישלחו שליח לקבלת המכשירים, יבצעו תיקון ובדיקה של המכשירים התקולים, יבצעו בדיקת נתונים מרחוק, וישתמשו בטכנולוגיה מתקדמת לשחזור מידע לקבלת תוצאות מקסימליות.

למי מתאים שירות זה?

שחזור מידע מתאים עבור כל אדם או עסק וארגון הזקוקים לשירות מסיבה כזאת או אחרת. אל מעבדות מומחים פונים חוקרים במשטרה וגם אנשים פרטיים, ומי שזקוק לשירות יכול להיות ארגון או מוסד וגופים גדולים עד סטודנטים ובעלי עסקים.

אם אתם זקוקים לשירות כזה, זה הזמן לעשות זאת על הצד הטוב ביותר על ידי בחירת מעבדה טובה ומקצועית לשחזור מידע.

בחרו מקום המספק שירותי שחזור מקצועיים עבור כל סוגי המדיות בעת אבדן של תכנים ומידע, החל משחזור וירוס כופר ושחזור דיסק קשיח עד שחזור תמונות, שחזור מטלפון סלולרי, הוצאת מידע מכרטיס זיכרון, הוצאת מידע מקלטות גיבוי ועוד.

אז זה הזמן למצוא מעבדה לשחזור מידע שתהיה מקצועית איכותית ומנוסה ותוכל לספק לכם בדיוק את השירות לו אתם זקוקים.

 

 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה