פינוי דירה יכולה להיות משימה מורכבת מאוד. ישנם לא מעט אנשים אשר זקוקים לשירות פינוי דירה בירושלים בשל מגוון סיבות שונות. שירות מעין זה נדרש כאשר לבעלי הדירה אין צורך בתכולתה ועל כן, מעבר לשירות של העברת תכולת הדירה עצמו, הוא גם זקוקים למקום שאליו יעבירו את התכולה של הדירה. חברה המציעה שירות פינוי דירות מציעה הן את שירות פינוי התכולה עצמה והובלתה והן את שירות מיון התכולה והעברתה למקומות הרלוונטיים.

צילום יח"צ

שירות פינוי דירה- מי צריך את זה?

כולם מכירים את השירות הקלאסי של הובלת תכולת דירה בתהליך מעבר דירה. אדם שעובר דירה נדרש להעביר את תכולת הדירה הקיימת שלו לדירה החדשה שלו ועל כן, הוא בוחר בשירותיה של חברת הובלות שמגיעה עם רכב הובלות מיוחד שיכול להכיל את כל תכולת הדירה, להעמיס את התכולה על רכב ההובלה כולל לפרק ולהרכיב כל רהיט רלוונטי ולאחר מכן להוביל את התכולה כולה ליעד החדש ולמקם אותה בו. במקרה של שירות הובלות קלאסי, התכולה שמועברת ממשיכה להיות של האדם שבחר בשירותי הובלה. במקרה של פינוי דירה, לאדם שזקוק לשירות פינוי אין צורך בתכולת הדירה ועל כן, הוא זקוק לשירות אשר במסגרתו יעמיסו את כל הציוד על רכב הובלות מתאים לאחר שימיינו אותו כמובן ולאחר מכן, להוביל את כל הציוד הרלוונטי לכל מקום שנבחר לו כגון: מקום מיוחד לאיסוף פסולת, אתר מחזור ועוד.

מה עושים במקרה של דירה שיש בה רכוש שווה ערך?

במידה ומדובר על  דירה שיש בה רכוש שווה ערך, ניתן לבחור בחברה אשר מציעה שירות פינוי דירות תמורת תכולת הדירה או במידה והרכוש יקר, ניתן למצוא חברה המציעה את שירותיה בתחום פינוי דירות ובמקביל מציעה סכום כספי כלשהו תמורת תכולת הדירה. כמובן שנציג מטעם החברה יידרש לבחון את תכולת הדירה על מנת להחליט האם הוא שווה ערך וכמה הוא שווה. על כן, אם יש לכם דירה בירושלים הדורשת פינוי תכולה ותכולתה שוות ערך, כדאי מאוד לפנות  לחברה מקצועית ומנוסה בתחום פינוי דירות אשר ידוע כי בין היתר היא מציעה שירות חינמי תמורת תכולת דירה או אפילו רוכשת תכולת דירה ששווה את זה.

כיצד בוחרים חברת פינוי דירות בירושלים

אם יש לכם דירה שצריכה פינוי כגון: דירה שהתקבלה בירושה ואינכם מעוניינים  לעסוק בפינוי דירה

ובמיון הדברים שבדירה, דירה שאתם צריכים לפנות אותה בשל העובדה שאתם מעוניינים לחדש את הריהוט שבה ואינכם מעוניינים בריהוט הישן, דירה שרכשתם כולל התכולה שבה אך אתם לא מעוניינים בתכולה ועוד, כדאי מאוד שתבחרו חברת פינוי דירות בירושלים אשר ידוע כי היא מנוסה בתחום פינוי דירות. חשוב לוודא כי החברה אמינה וכי היא מציעה מחיר נוח תמורת שירות הפינוי וזאת במידה ולא מדובר על רכוש שיכול להחליף את מחיר השירות. כמו כן, חשוב מאוד לקרוא אודות החברה טרם בוחרים בה ולהבין אם מדובר על חברה שיש לה מוניטין בתחום או חברה שיש לה ביקורות שליליות מלקוחות לא מרוצים. רק לאחר שבודקים היטב ניתן לבחור בחברה הרלוונטית לצורך פינוי הדירה שלכם בירושלים.

בכתבה בחסות חברת דרור פינויים

 

 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה