סינון תכנים לילדים - דרך טובה לתת לילד עצמאות ולישון בשקטקניתם לילד מכשיר נייד מתקדם. אתם בוודאי רוצים לתת לילד כמה שיותר חופש להשתמש במכשיר, כמובן עם מגבלות זמן שאתם קובעים. אתם בוודאי יודעים שיש גם דברים פחות נעימים שילד יכול לראות ולחוות כאשר הוא משתמש בנייד. סינון תכנים לילדים היא הדרך שבה תבטיחו שהילד שלכם משתמש בנייד בצורה בטוחה ומהנה. כאשר אתם משגיחים על התכנים שהילד שלכם רואה, אתם מרוויחים את כל היתרונות של שימוש בנייד, ללא החסרונות של שימוש בנייד. כאשר אתם קונים מכשיר נייד מתקדם, חשוב מאוד לשאול את הנציגים על הדרכים שבהם אתם יכולים לסנן תכנים בעיתיים לילד.

סינון תכנים לילדים

מה האפליקציות לסינון תכנים לילדים נותנות:

  • האפליקציות מאפשרות סינון תכנים לילדים, זה מוודא שכל הדברים הלא טובים שיש ברשת לא יגיעו לנייד של הילד שלכם.
  • האפליקציות מראות לכם איפה הילד בכל זמן נתון. בצורה כזאת, כל פעם שהילד יוצא לבד לחוג או לחבר, תמיד תוכלו לדעת איפה הוא, מה שיסיר הרבה דאגות מהלב שלכם.
  • האפליקציות מסייעות גם במניעת בריונות רשת וחרמות. תוכלו לדעת אם הילדים שלכם מקבלים תוכן לא נעים בהודעות בנייד וברשתות החברתיות. חשוב מאוד לטפל בבעיה של בריונות רשת וחרמות כמה שיותר מהר, האפליקציות יסייעו לכם בטיפול המהיר.
  • האפליקציות מאפשרות לכם לקבל התראות מיידיות על מסרים לא טובים שנשלחים לילד, מה שיאפשר לכם להגיב במהירות למסרים ולמנוע את הנזקים שמסרים פוגעים עלולים לעשות.
  • הורים פחות מודאגים ישנים יותר טוב, מה שמעלה את איכות החיים בכל התחומים.

 

חשוב לדבר עם הילד על נושא הנייד

שימוש באפליקציות לסינון תכנים לילדים הוא חלק מהמכלול שנועד למנוע בעיות בשימוש בנייד. חשוב מאוד לשתף את הילד שיש את האפליקציה בנייד, להגיד לילד שאין פגיעה בחופש ובפרטיות שלו ושהורים רק רוצים לדעת שהילד בסדר וללא צצות בעיות בלתי צפויות בחייו של הילד. חשוב גם להסביר לילד איזה סכנות יש ברשת וממה צריך להיזהר בשימוש בנייד. הילד שלכם צריך לדעת שהאפליקציה לא מחליפה את השיחה עם ההורים על בעיות ועל הרגשות. אין תחליף לתקשורת בין הילד להורים, זה הדבר הכי חשוב.

 

לא לחסוך כסף בעניין בטיחות בנייד

כמו שאתם תמיד קונים את האוכל הכי טוב, דואגים שלילד יהיו בגדים ונעליים הכי טובים, חשוב שתהיה לו היכולת להשתמש בנייד בצורה הכי טובה שיש. אפליקציות לסינון תכנים לילדים לא יקרות והן חוסכות הרבה מאוד צרות, כאשר חלק מהצרות עלולות לעלות הרבה יותר כסף מהאפליקציה. חשוב מאוד לא רק להתייעץ עם הנציג לגבי עלות השירות של סינון תכנים אלא גם לוודא שאתם מבינים היטב איך משתמשים באפליקציה. אם יש לכם שאלות לגבי תפעול האפליקציה, חשוב שתתקשרו לנציגים או תלכו לדוכנים של חברות הסלולר ותבקשו מהנציגים להראות לכם בדיוק איך משתמשים באפליקציה, זה יחסוך לכם הרבה זמן והרבה בעיות.

 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה