מי יוכל לעזור לכם בנושא של העברת כספים מחו"ל?

 

אין ויכוח על כך שבעידן המודרני שבו כולנו חיים אתם יכולים לקרוא אינספור מאמרים בנושא כמו העברה של כספים מחו"ל. עם זאת, קריאה כזאת עדיין לא תהפוך אתכם למומחים ולכן, אם חשוב לכם לא לעשות טעויות, בהחלט יכול להיות שכדאי שתדברו עוד היום עם עורך דין בנקים. איש מקצוע כזה מכיר את החוק, יודע מה נהוג לעשות כאשר מדברים על העברת כספים מחו"ל והוא זה שיגרום לכך שהפעולות שאתם מבצעים תהיינה חוקיות. אם תדברו עם קולגות שגם מנהלים עסקים שונים בחו"ל אתם תראו שגם הם נעזרים לא פעם בעורכי דין מהתחום הזה, אז למה שלא תעשו זאת גם אתם עוד היום?

 

איך תבחרו את עוה"ד הנכון לכם?

 

בין אם כבר ביצעתם העברה של כספים מחו"ל בצורה לא חוקית וקצת הסתבכתם ובין אם אתם רוצים לעשות הכול כדי להימנע מסיבוך, ברור מדוע אתם צריכים לבדוק היטב לאיזה עו"ד אתם פונים. לא חסרים אומנם מומחים שיוכלו לתת לכם מידע ועזרה בנושא כמו העברת כספים מחו"ל אך לא מכל איש מקצוע כזה תרצו לקבל שירות ועזרה. משמעות הדברים היא שרגע לפני שאתם מפקידים את הטיפול בעניינים שלכם בידי עו"ד מסוים, רצוי שתבדקו:

 

  • האם מדובר על עו"ד שיש לו רקע ספציפי בתחום הזה?
  • האם מדובר על אדם מוכר, בעל מוניטין וכמה שיותר מומלץ?
  • האם עוה"ד יוצר אצלכם תחושה טובה של אמינות?

 

בנוסף, כמובן שצריך גם להבין מראש על איזו התחייבות כלכלית מדובר. האם מדובר על עלות סבירה? או שאולי מדובר על שכר טרחה מופקע? זכרו שהיום גם עורכי הדין רגילים לכך שהלקוחות מבררים, משווים ורק בצורה כזאת בוחרים ממי הם רוצים לקבל שירות. לכן כדאי שתעשו את זה גם אתם, כי מי אמר שאתם חייבים לבחור בעוה"ד שאצלו התעריפים הם הכי גבוהים שיש?