כדאי להכיר BenGal שירותי דרך בירושליםישראל היא מדינה בה רובה המכריע של התחבורה מבוסס על רכבים פרטיים משאיות ואוטובוסים ומצב זה ניכר במיוחד עבור תושבי ירושלים והסביבה או אלו המגיעים לעיר מדי יום לצרכי עבודה. הכבישים המובילים לירושלים עמוסים לאורך חלק ניכר מהזמן, ומהווים סביבה בה לא נעים להיתקע. עבור כל מי שנתקע עם רכבו בכבישים שבעיר ובסביבתה, מומלץ להכיר את האפשרות של שירותי דרך ירושלים – שירותי דרך מקצועיים מסוגים שונים עשרים וארבע שעות ביממה ובאופן מקצועי ומסור.

BenGal

שירותי דרך בכביש 1, ירושלים והסביבה – במה בדיוק מדובר?

קיימים סוגים שונים של שירותי דרך אשר עשויים להיות רלבנטיים עבור רכבים בגדלים שונים או מצבים וסיטואציות שונות. המקרה הפשוט, הנפוץ והמוכר ביותר הוא תקר בגלגל (פנצ'ר) – כאשר אנחנו נתקעים עם פנצ'ר בדרך בכביש סואן או באמצע הלילה, זו עלולה להיות חוויה לא נעימה ואפילו מסוכנת. אנו מציעים שירותי דרך בכביש 1 ובסביבת ירושלים (כמו גם במגוון אזורים אחרים בארץ) הכוללים בין השאר גם שירות החלפת גלגל/צמיג ואף תיקון פנצ'ר עד הבית – ניידת שירות מקצועית ומאובזרת תגיע עד אליכם, בכל מקום בו אתם נמצאים ובכל שעה של היום. בתוך דקות ספורות מרגע הקריאה ניידת השירות כבר יוצאת לכיוונכם, כך שלא תצטרכו להיתקע למשך שעות בצד הכביש הסואן. ניתן לשבת במכונית בנוחות ולחכות זמן קצר, עד שהפנצ'רייה הניידת שלנו תגיע אליכם ותטפל בהכל במקום.

שירותי הדרך שלנו כוללים גם אפשרויות נוספות דוגמת החלפת מצבר במקום, שירות של פנצ'רייה ניידת (תיקון של הגלגל המפונצ'ר במקום) ואף חילוצי שטח ממקומות שונים. בסביבת ירושלים ניתן למצוא לא מעט שבילים ודרכים, אשר לפחות בחלקם הנסיעה מהווה נסיעת שטח לכל דבר ועניין. אנו מספקים חילוץ מהיר ומקצועי מהשטח, בין אם מדובר ברכב פרטי רגיל, בג'יפ, משאית, טרקטור או אוטובוסים ורכבים כבדים (הכוונה לחילוצים במקרה של החלפת צמיג או תיקון פנצ׳ר בדרכים).

 BenGal

שירותי דרך ירושלים עבור כל סוגי הרכבים ולכל אורך שעות היממה

נקודה שחשוב להבהיר בנוגע לשירותי דרך בירושלים, כביש 1 והסביבה שאנחנו מציעים, היא כי שירותים אלו רלבנטיים עבור כל סוגי הרכבים, ללא יוצא מן הכלל. כן, הכוונה היא גם למשאיות ורכבים מסחריים. ניידות השירות שלנו כאמור מצוידות בכל הכלים הנדרשים על מנת לספק שירותי דרך מגוונים לכל סוגי הרכבים, כולל רכבים גדולים במיוחד. כאשר מדובר ברכב מסחרי אשר מתעכב בצד הדרך בגלל תקר בגלגל או צורך בהחלפת צמיג, מדובר בכסף רב אשר יורד לטמיון עבור בית העסק. שירות דרך מהיר ומקצועי מהווה במקרה זה צורך עסקי של ממש, בעל ערך כלכלי גדול במיוחד. אנחנו ב BenGal מודעים לכך כמובן, ולכן דואגים לספק שירות דרך מהיר, מקצועי ואמין, כזה שתמיד ניתן לסמוך עליו. אנו מספקים באופן שוטף שירותי דרך לציי רכבים ומשאיות רבים של חברות וארגונים, ומחזיקים בכל הידע, הניסיון, אנשי המקצוע והכלים הנדרשים על מנת להבטיח שירותי דרך ברמה הגבוהה ביותר, עבור כל סוג של רכב ובכל נקודת זמן ביום.

 

שירות דרך כביש 1 וסביבת ירושלים מסביב לשעון הוא שירות שכדאי להכיר ולהיות מודעים לקיומו במידה ואתם נמצאים לא מעט על הכבישים שבאזור. הן על מנת שלא לאחר לעבודה או לאסוף את הילדים והן על מנת שלא להיתקע שעות, לסכן עצמכם בניסיון להחליף גלגל בצידי כביש סואן או להיכנס לסיטואציות לא נעימות בהן אתם תקועים חסרי אונים באמצע הלילה במקום מסוכן – שירותי דרך מקצועיים של BenGal יפתרו לכם את הבעיה בצורה מהירה, נוחה ונעימה.

 

 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה