ניהול בתים משותפים נחשב למורכב מאוד בשל סיבות רבות. בניין מודרני מצויד במערכות מרכזיות רבות כמו: חשמל, מיזוג אוויר, תקשורת, אינסטלציה, תאורה, אזעקה ועוד. במגדלי בניינים רבים יש בנוסף, מערכת פינוי אשפה מרכזית, מערכות סולאריות לחמום, בריכות וחדרי כושר, מתקנים אחרים לשימוש הדיירים ועוד. יש צורך להשגיח עליהם ולתחזקם, ובעת הצורך, לתקנם. בנוסף, יש צורך בטיפול בנושאים דוגמת: ניקיון ושמירה, תיקונים לגופי תאורה חיצוניים ולפריטים אחרים וכדומה. כל אלה מחייבים טיפול מרכזי שאמור להיעשות על ידי גוף מיומן ומקצועי.

Pixabay

גם למגדלי משרדים יש את האפיון שלהם. וגם כאן יש לבצע את כל האלמנטים ואחרים נוספים. במקרים רבים, יש במקום משרדים המושכרים לדיירים ויש צורך לגבות מהם שכר ולהעבירו לבעלים, לנהל רישום מסודר של כל ההוצאות, לגבות מיסי ועד בית ועוד. חברת ניהול ואחזקה מספקת שירותים אלו, ואחרים נוספים, ועושה זאת על בסיס שנתי ורב שנתי. חלק מהעבודות הללו נעשות על ידי עובדים שלה וחלק אחר על ידי קבלני משנה המתמחים במתן שירותים ספציפיים – כל אחד בתחומו.

חברת ניהול ואחזקה מספקת פתרונות למקרים דחופים דוגמת הצפות, קצרי חשמל, מפגעי אינסטלציה ועוד. כל אלו ואחרים נוספים, עלולים להשבית את הפעילות בבניין ומחייבים טיפול דחוף. טיפולים אחרים הינם תחזוקתיים וכאן ניתן למצוא צביעה, שיפוצים קלים, התקנת מערכות השקיה ותיקונם ועוד. שירותים אחרים ניתנים על בסיס יומי והם ניקיון חדרי המדרגות, המעליות, השירותים הציבוריים המעברים ועוד. בנוסף, שירותי שמירת לילה ויום, אנשי מודיעין בכניסה לבניין משרדים, וכדומה.  

שירותי הניקיון המוצעים לבנייני משרדים יכולים להינתן בשטחים הציבוריים אבל גם בתוך החללים הפרטיים של כל דייר. חלק משירותי הניקיון הינם מקצועיים דוגמת רחיצת שטיחים, ניקוי חלונות מסך באמצעות סנפלינג, שירותי פוליש ועוד. היתרון של שירותי חברת ניהול ואחזקה הוא בניהול מרוכז של כל הפעילות המסיבית הזאת תחת חברה אחת המספקת מענה כולל ומקיף. השירות חוסך לכל דייר כאב ראש רב, זמן ואף כסף. מומלץ להתקשר עם חברה בעלת מוניטין בתחום שיש לה ניסיון רב ומוכח.


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה