אריזות קרטון בעיצוב אישי – מדוע זה חשוב כל כך עבור העסק?ישנן פעולות מומלצות רבות ממגוון תחומים שונים עבור בתי עסק באשר הם, ובמיוחד עבור עסקים חדשים יחסית אשר עדיין נאבקים על נתח השוק שלהם ונמצאים בתהליך ארוך ומאתגר של ביסוס בשוק.

Pixabay

חלק משמעותי יותר ויותר מתשומת ליבם של מנהלים ומקימי עסקים חדשים מופנה כיום לתחום השיווק והפרסום של העסק, ומסיבות טובות – מצד אחד, רמת התחרות כיום כמעט בכל תחום שרק ניתן להעלות על הדעת היא גבוהה יותר מאי פעם בעבר (מה שמציב צורך בשיווק אשר יבליט את העסק מעל למתחריו). מצד שני, האפשרויות לשיווק ולפרסום יעיל ואפקטיבי כיום הן רבות וחזקות ביותר (מה שהופך את ההשקעה וההתמקדות בשיווק למשתלמת). בהתחשב בכל זה, אחת הדרכים בהן מומלץ כיום לעסקים יצרניים רבים בארץ לפעול היא באמצעות שימוש באריזות קרטון המעוצבות באופן אישי ופרטני עבור העסק. מדוע זה חשוב כל כך וכיצד מומלץ לעשות זאת?

 

לא לפספס חלק משמעותי ממערך השיווק הפוטנציאלי של העסק – קרטונים ממותגים

הסיבה לשימוש הנרחב כיום באריזות קרטון מעוצבות וממותגות אישית עבור בית העסק היא כפולה – מצד אחד מדובר כאמור בתועלת הרבה המתקבלת כתוצאה מדרך פעולה זו, ומצד שני אופציה זו קיימת כיום באופן נגיש, פשוט וזול יחסית, מה שהופך אותה למתבקשת וכדאית ביותר.

למעשה, קרטונים לאריזות (אריזות קרטון המעוצבות וממותגות על פי צרכי העסק, החל מהגודל והצורה המותאמים ספציפית לכל מוצר ועד להדפסים והמסרים השיווקיים שעל גבי האריזה) מהווים כיום חלק משמעותי ובלתי נפרד ממערך השיווק והפרסום של אינספור בתי עסק יצרניים בארץ ובעולם. אריזות המוצרים הנמכרים מהוות למעשה פלטפורמה שיווקית ראשונה במעלה – מדובר באלפים רבים של "סוכני שיווק" קטנים היוצאים מגבולות בית העסק, ומטיילים לכל רחבי המדינה (ובמקרה של מוצרים רבים – לכל רחבי העולם...).

לכן, אם ניתן להדפיס מסרים שיווקיים שונים על גבי האריזות, אנחנו מרוויחים בכך למעשה חלק ניכר ממערך השיווק של החברה, ללא תשלום נוסף (מעבר לייצור האריזות, וזהו כאמור אינו תהליך יקר כיום). כך, מוצאים עצמם כיום גם עסקים קטנים ומתחילים עם הצורך והרצון לייצר אריזות קרטון מעוצבות, ממותגות ומותאמות אישית עבור מוצריו של אותו בית עסק. התועלת התפעולית והשיווקית המתקבלת היא עצומה, והופכת דרך פעולה זו למתבקשת ביותר.

 

תהליך עיצוב פשוט וידידותי ביותר של ייצור אריזות קרטון ממותגות

במידה ומחליטים כי מעוניינים בייצור אריזות קרטון ממותגות ומעוצבות עבור העסק – כיצד מומלץ לעשות זאת? ובכן, תשמחו לדעת כי כיום מפעלים שונים מתמחים ספציפית בתהליך זה, ומציעים ללקוחות מכל המינים והסוגים תהליך איכותי ביותר מצד אחד, ולא יקר כלל מצד שני. הן העיצוב של האריזות עצמן והן ייצורן  נעשה כיום באמצעות תוכנות מחשב ייעודיות ויכול להיעשות בפרק זמן קצר ביותר, ובאופן אפקטיבי ביותר. לפרטים נוספים מומלץ לפנות לחברה המתמחה בדיוק בתחום זה, ולקבל ייעוץ והצעת מחיר רשמית.

 

היכנסו לאתר פרי חשיבה, וצפו בקטלוג המוצרים של אריזות קרטון כאן.


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה