כמיטב המסורת, גם השנה תקיים קבוצת הכדורסל של הפועל "בנק יהב" ירושלים משחק הצדעה חגיגי למען ילדי שלוה, ילדים בעלי צרכים מיוחדים. כחלק מהפעילות המשותפת והקשר ההדוק לאורך כל השנה , בחרה הקבוצה להקדיש עבור ילדי שלוה את המשחק המסקרן בין הפועל "בנק יהב" ירושלים לבין הפועל תל אביב שייערך במסגרת ליגת "ווינר" סל, במוצאי שבת, ל' כסלו תשע"ט, נר שביעי של חנוכה, ה-08.12.18 בהיכל הפיס ארנה ירושלים.

במשחק ההצעדה למען שלוה, יעלו שחקני הפועל "בנק יהב" ירושלים לטקס הצגת השחקנים שהם מלווים בילדי שלוה. משחק ההצדעה יפתח בטקס הדלקת נרות במעמד מייסד שלוה קלמן סמואלס וילדי שלוה ובהפסקת המשחק תיערך על הפרקט פעילות משותפת בין ילדי שלוה לבין שחקני מחלקת הנוער של הפועל "בנק יהב" ירושלים שיעניקו לילדי שלוה תשורות. 

ארגון "שלוה", נוסד על ידי קלמן ומלכי סמואלס,  מתוך האמונה כי האחריות לדאוג לילדים עם צרכים מיוחדים אינה צריכה להיות רק על המשפחה בה נולדו, אלא הם זקוקים וראויים לתמיכת הקהילה הרחבה. ארגון שלוה, מעניק בכל שנה שירותים למאות ילדים עם צרכים מיוחדים, מלידה ועד בגרות ולאלפי בני משפחותיהם. אחת המטרות העיקריות של שלוה היא להעצים ולתמוך במשפחות של ילדים עם צרכים מיוחדים ולאפשר להן לקיים חיים תקינים.

הארגון מפעיל מגוון עשיר של תכניות חברתיות וחינוכיות, מעוני יום, גני ילדים ותרפיות מגוונות ופורצות דרך.

ארגון שלווה פועל בשנתיים האחרונות ב"המרכז הלאומי של שלוה" בירושלים. המרכז הייחודי של שלוה הינו מרכז מוביל ברמה העולמית בפיתוח תכניות חדשניות וטיפול אופטימאלי באנשים עם מוגבלויות. המרכז הלאומי של שלוה מאפשר את הרחבת התכניות של שלוה והגדלת כמות המשתתפים בהן במאות אחוזים על פני שטח של למעלה מ- 20,000 מ"ר וכולל בתוכו אולמות ספורט, מרכזי הכשרה ותעסוקה, בריכות טיפוליות ופארק שילוב אשר משתרע למרגלות המרכז.

יו"ר שלוה, אבי סמואלס : "שיתוף הפעולה עם הפועל "בנק יהב"  ירושלים  זה אחד מהצדדים היותר יפים של נתינה ללא גבולות ואהבה ללא סייג". יש בהפועל "בנק יהב" ירושלים לב ענק וזה משהו שלא פוגשים כל יום. בעינינו שיתוף הפעולה עם המועדון מייצג את הישראלי היפה, זה שנותן, ולא מבקש תמורה. אני רוצה להגיד תודה ענקית לכל משפחת הפועל "בנק יהב" ירושלים שעושה המון דברים מדהימים עבורנו לאורך שנים, על שיתוף הפעולה ההדוק, הדאגה המתמדת לילדים וכמובן על משחק ההצעדה".

יובל קורן, הפועל "בנק יהב" ירושלים:" צפוי לנו אירוע מרגש וחשוב. זו זכות גדולה שלנו לפעול רבות למען הקהילה ובפרט עבור ילדי שלוה. יש לנו את הזכות לשמש דוגמא לעשייה חברתית ותרומה להגברת המודעות לארגון שלוה ולפועלו. הקדשת המשחק עבור ילדי שלוה הפכה למסורת מבורכת עבור המועדון שלנו וכולי תקווה שהיא תמשיך עוד שנים ארוכות. צפויה לנו חגיגה אמיתית ומרגשת בהיכל הפיס ארנה ירושלים".


 צילום : באדיבות שלוה.