פלאש 90

 הפועל ירושלים הגיעה בשנה שעברה לפיינל-פור של היורוקאפ ביחד עם אמרה סטודמאייר וקרטיס ג'רלס. הערב, ללא סטודמאייר וג'רלס האלופה הפסידה לרג'יו אמיליה האיטלקית 66:79 וכך אפסו סיוכייה לעלות לשלב הבא של המפעל האירופי.

ירושלים פתחה בחמישייה עם ג'רום דייסון, קיילין לוקאס, טרנס קינזי, סטראטוס פרפרוגלו ורונלד רוברטס. רג'ו אמיליה עלתה עם כריס רייט, ניקולו דה ויקו, ג'יימס ווייט, מנוצ'אר מארקוישווילי וג'יילן ריינולדס. האיטלקים מאוד התקשו לקלוע בפתיחה ללא דלה ואלה, ריינולדס עבד בריבאונד כדי לצמק ל-8:7. דייסון עלה ל-12 נקודות מהירות עם שתי שלשות רצופות וליי אפ, אבל רייט הוביל ריצת 0:10, 18:20 לאורחת בסיום הרבע הראשון.

אליהו והלפרין סיפקו את הסחורה לירושלים, אבל ההגנה הכשילה אותה ורג'ו אמיליה חזרה ליתרון, 24:30 כשנותרו 5 דקות למחצית. אבל אליהו ודייסון הצליחו לשמור את האלופה בתמונה, 33:37 לרג'ו אמיליה אחרי שבע דקות וחצי. רוברטס שלט בצבע, אבל ירושלים איבדה קצת את הראש לקראת סיום המחצית, אליה היא ירדה בפיגור 41:40.

דייסון ופרפרוגלו סידרו יתרון לירושלים, אבל ההגנה לא הצליחה להשיג עצירות. הגארד להט ממש כמו ברבע הראשון והוביל ל-48:55 4 דקות בתוך הרבע השלישי. אלא שהאיטלקים ענו עם 6 רצופות כדי למנוע בריחה אדומה. רג'ו אמיליה המשיכה במומנטום וירדה ביתרון 60:62 אחרי 30 דקות.

שתי הקבוצות התקשו לקלוע בדקות הראשונות של הרבע הרביעי, עד שיוגב אוחיון סוף סוף עלה על הלוח. רג'ו אמיליה ענתה עם 6 רצופות, 62:68. בפיגור של 9 נקודות, דייסון התעורר אחרי דקות שקטות וצימק ל-71:66, שתי דקות וחצי לסיום. אבל ההגנה שוב איכזבה, ג'יימס ווייט טייל לנקודות והאיטלקים סגרו עניין, 66:79 מהדהד וכישלון גדול להפועל ירושלים, שמאבדת סיכוי לעלות לטופ 16