אחרי שהפסידה בשבוע שעבר לגליל/גלבוע, חזרה הפועל ירושלים לנצח כשאירחה הערב(מוצ"ש) את עירוני נהריה בהיכל הפיס ארנה. האדומים עוד הספיקו להתאושש מההפסד בצפון כשניצחו כמה ימים לאחר מכן את לובליאנה בחוץ. אמארה סטודמאייר לא נכלל בסגל הקבוצה הערב, אחרי שטס לארה"ב לקבל את תעודת הלימודים שלו. גם ג'רום דייסון לא שיחק לאחר שנקע אתמול את קרסולו. שון ג'ונס לעומת זאת הוכשר למשחק והתלבש.

 

מהלך המשחק: נהריה פתחה מעולה את המשחק ועלתה ליתרון בזכות משחק הגנה טוב, אך האדומים התאוששו, והצליחו להפוך את התוצאה, ובסיום הרבע 19:18 לקבוצה של פיאנג'יאני. ברבע השני האדומים הגדילו את היתרון, וכשנראה היה שהאורחים חזרו למשחק, ג'רלס נכנס לעניינים ודאג למנוע זאת. נהריה בכל זאת הצליחה להישאר צמודה להפועל ובסיום המחצית, 36:34 להפועל. בתחילת המחצית נהריה עלתה ליתרון, אך אליהו וקינזי דאגו להפוך את התוצאה שוב. לקראת סיום המחצית הסגולים הצליחו להחזיר לעצמם את היתרון בזכות יינסי גייטס ותומר בר אבן. 54:50 לנהריה לפני הרבע האחרון. נהריה הצליחה להגדיל את היתרון שלה בפתיחת הרבע, אך פיטרסון וג'רלס דאגו להפוך את הקערה על פיה במאני טיים, ומכאן ירושלים המשיכה ריצה שנגמרה בניצחון אחרי משחק צמוד. 75:67 לאדומים בסיום.

 

בלטו בהפועל: ג'רלס 30 נק', קינזי 14, טימור ופיטרסון 8 כ"א.

 

המשחק הבא של הפועל ירושלים ייערך ביום רביעי, כאשר היא תארח את לוקומטיב קובאן בהיכל הפיס ארנה. כרגע האדומים עם 2 ניצחונות מתוך שני משחקים במפעל היורוקאפ.