הדרבי האדום של ירושלים נערך היום(יום ו') בין הפועל ירושלים והפועל קטמון והסתיים עם ניצחון של קטמון 0:2 במסגרת המחזור ה-15 של הליגה הלאומית. פרדי דוד בהופעתו הבכורה על הקווים זכה לניצחון באחד המשחקים הכי חשובים של המועדון, לא רק מבחינת הנקודות, אלא גם מבחינת האמוציות שסובבות את המפגש.

כמו בכל מפגש בין השתיים, אפשא היה לשמוע קריאות גנאי בין הקהלים, כשהקהל של הפועל ירושלים מכוון לאוהדי קטמון האשמות בגידה, וקהל קטמון קורא בגנותו של יוסי סאסי. כ-4,000 צופים ראו איך הפועל ירושלים פותחת את המשחק טוב יותר. במחצית הראשונה משחק גדול של עמית בן שושן סידר כמה מצבים לשער, כשביניהם בישול נהדר לוראן שהחמיץ הזדמנות גדולה מול סיידוף שהיה נהדר במשחק. במחצית השנייה הפועל י-ם נענשה על כך שלא ניצלה את המצבים. אבירם ברוכיאן כבש בדקה ה-80 את השער הראשון והקפיץ את אוהדי קטמון באוויר. ירושלים יצאה קדימה על מנת לנסות להשוות, אך רז שטיין ניצל את העורף הדל ובתוספת הזמן כבש את השער השני.

בסיום המשחק ניתן היה לראות את אוהדי ירושלים צועקים לכיוון המאמן חיים בן דוד ללכת הביתה, ואוהדים נוספים שקוראים קריאות נגד אנשי קטמון. גם אוהדי קטמון לא נשארו חייבים והמשיכו לקרוא נגד הנהלת הפועל ירושלים, לצד השמחה הגדולה בעקבות הניצחון.

הפועל ירושלים שקועה עמוק בבוץ. היא מתחת לקו האדום עם 12 נקודות בלבד במאזנה. קטמון לעומת זאת גרפה עוד 3 נקודות וכרגע היא עם 19 נקודות במרכז הטבלה.

במחזור הבא הפועל ירושלים תארח את הפועל פ"ת, וקטמון תצא להרצליה למשחק מול מכבי המקומית.