עמוס סאסי יודיע על פרישה ביומיים הקרוביםנציג הבעלים של הפועל ירושלים החליט לסיים את דרכו בעולם הכדורגל. מקורביו: "עשו לו רצח אופי וזה היה הקש ששבר את גב הגמל". סאסי עצמו עדיין לא מאשר ואמר: "ההתלבטות קשה"

עמוס סאסי, נציג הבעלים של הפועל ירושלים, צפוי להודיע ביומיים הקרובים באופן רישמי על עזיבת הקבוצה ועולם הכדורגל בכלל.
 
לאורך העונה כולה הנטייה של סאסי הייתה לפרוש אך לפי מקורביו, הוא החליט על כך סופית בשבועות האחרונים: " בגלל שהניסיון לאחד את האדומות לפני שבועיים לא צלח, כולם עשו לו רצח אופי והאשימו אותו. לעמוס היה את האינטרס הכי גדול להוציא את האיחוד לפועל משום שהוא רצה לפרוש, ובכל זאת, הוא יצא האשם בכישלון המשא ומתן. מבחינתו זה הקש ששבר את גב הגמל ולהפועל זאת אבידה ענקית."
 
לנו נודע שסאסי עדיין לא הודיע סופית לאחיו ולא נפרד מאנשי הפועל, מה שמעכב את ההודעה הרישמית. סאסי אמר לנו הבוקר: "ההתלבטות היא קשה, ייקח לי עוד כמה ימים. בנוגע למשא ומתן עם קטמון, מבחינתי הוא תם ונשלם. אני לא מאשים אף אחד אבל אני עצמי לא ממשיך יותר במשא ומתן."
 
אם האיחוד לא ייצא לפועל, יוסי סאסי ייאלץ למצוא הנהלה חלופית וכרגע לא ברור האם גיל רז ימשיך. מקורביו של ויקטור יונה מספרים כי הוא עשוי לחזור לקבוצה אך נראה כי הסיכוי לכך קלוש לאור ההיסטוריה של יונה בהפועל.
 
 
 
 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה