אנשי בית"ר ירושלים יגיעו היום בצהריים שוב לבית הדין, הפעם, לדיון בערעור שהגישה הקבוצה אחרי שהופחתו ממאזנה 2 נקודות בעקבות קריאות גזעניות של אוהדיה.
 
בבית"ר מתכוונים להעלות שוב את הטיעונים שהועלו לפני כשבועיים מול הדיין דוד לב: הקומץ שרוצה לפגוע ביו"ר הקבוצה איציק קורנפיין ובכך לגרום לעזיבתו, המאבק הבלתי פוסק בגזענות ביציעים, המצב הכלכלי העגום וחוסר המידתיות בעונשים שניתנים לבית"ר לעומת קבוצות אחרות בליגה.
 
"אין ספק שאם הנקודות יוחזרו לנו, נרגיש כולנו בטוחים יותר במיוחד אחרי שהשגנו ניצחוון שני רצוף. מקווים שהצדק ייעשה." אומרים בבית"ר לקראת הדיון.
 
אופטימיות זהירה בבית"ר, יובל נעים בטוח שגאידמק יעמוד בהבטחתו
 
בבית"ר מאושרים אחרי הניצחון אמש על הפועל פתח תקווה. בסיום המשחק חגגו השחקנים ואז הגיע יובל נעים שאמר להם: "בואו נרד לקרקע, כבר היינו בסרט הזה של שתי נצחונות רצופים ואחר כך נקלענו לתקופה קשה".
 
הקשר דן איינבנדר אמר : " לא השגנו שני ניצחונות רצופים מאז המחזור השני. אמנם לא היה כדורגל גדול אבל שיחקנו עם הרבה לחימה ונשמה. זה מה שאפיין אותנו בתחילת השנה והיכולת תגיע בהמשך, אם נמשיך להתמיד ולרוץ".
 
השחקנים יהנו היום מחופש וישובו להתאמן מחר. בקבוצה מרגיעים ואומרים שהחלוץ לאונרדו פסוס לא נפצע אלא רק סבל מקלקול קיבה.טודור טימונוב וגיורגי חריסטוב ימשיכו להיבחן.
 
במועדון עוד ממתינים לכסף של ארקדי גאידמק והמאמן אף אמר אתמול בסוף המשחק שהוא מאמין שהבעלים יעמוד בהבטחתו. לעומת נעים, במועדון לא שוררת אופטימיות בכל הנוגע לגאידמק.
 
סטיבן כהן קיבל אתמול מחמאות ממאמנו שאמר: "רק שימשיך כך. הוא נתן צמד במשחק הקודם וגם השבוע שיחק מצויין." הקשר, דריו פרננדס שערך אתמול בכורה מחודשת במדי בית"ר התרגש רגע לפני תחילת המשחק וניסה לדרבן את חבריו.
 
בסיום המשחק אמר השחקן: "אני אוהב את בית"ר וחזרתי כדי להשאיר את הקבוצה בליגה ולגרום אושר לאוהדים שלנו. כל התקופה שלא הייתי בבית"ר שמרתי איתם על קשר ואני שמח להיות כאן שוב."