בית"ר ירושלים הודיעה הבוקר לבלם מיגל פורטיז'ו שלא תחדש את חוזהו בקבוצה שמתסיים בעוד שבועיים. במקומו, מעוניין יובל נעים להחתים את הבלם האוקראיני ולדימיר נייקו שינחת בארץ עוד השבוע. במקביל ממשיכה הקבוצה לקבל כל הזמן פניות מסוכנים לגבי שחקנים חדשים.
 
ביום חמישי, מועד פתיחת חלון ההעברות, תגיש בית"ר לבקרה התקציבית את חוזהו החתום של לאונרדו פסוס שמתאמן בקבוצה כבר שלושה חודשים. במועדון מקווים שהבקרה לא תערים קשיים ותעביר את החוזה של החלוץ.
 
תומר בן יוסף שנמצא במגעים עם מכבי פתח תקווה, עשוי להישאר בקבוצה אם המהלך לא ייצא לפועל. בבית וגן יש לא מעט אנשים שמעריכים מקצועית את בן יוסף ומקווים שימשיך למרות הסכסוך המתמשך עם יובל נעים. לעומת זאת, המאמן הבהיר חד משמעית שלבלם אין מקום בסגל קבוצתו.
 
חלק מאוהדי בית"ר זועמים על עזיבתו של הקפטן אבירם ברוכיאן. "הוא נטש ספינה טובעת ואין דרך טובה יותר להגדיר את מה שהוא עשה.שיילך, הוא גם ככה לא תרם כלום." אמרו אוהדים.
 
במועדון אומרים כי עזיבתו של ברוכיאן טובה לשני הצדדים שכן הוא לא הצליח להנהיג העונה את הקבוצה ובנוסף, בקיץ הקרוב הוא יהפוך לשחקן חופשי. בבית"ר ירוויחו 150 אלף יורו מהמעבר של הקשר לפולין ועוד חצי מיליון שקלים שיחסכו על שכרו. בסכומים אלו מתכוון איציק קורנפיין להביא חיזוק לקבוצה.
 
במועדון כבר הבינו שארקדי גאידמק למרות הבטחותיו החוזרות ונשנות לא מתכוון להעביר את הכסף שהבטיח וכעת נותר לחכות ולראות האם הספונסרית הראשית, אלדן, תפסיק לתמוך בקבוצה כמו שפורסם כאן ביום שישי האחרון.