הפועל קטמון למען הקהילה-הליגה לבנות ממשיכהקבוצת הכדורגל הפועל קטמון תפתח את השנה השנייה בליגה לנערות יהודיות וערביות המגיעות מבתים קשיי יום ומשכונות מצוקה

ביום חמישי הקרוב ייערך טורניר ראשון לעונה הנוכחית של ליגת הבנות בעיר, ליגת "הכשרה לחיים". הליגה שתורכב כולה מבנות ונערות מאזור ירושלים והסביבה יהודיות וערביות היא מיזם חברתי התנדבותי של קבוצת הפועל קטמון שנועד לסייע לאותן בנות משכונות מצוקה ומבתים קשיי יום להשתלב טוב יותר בחברה.
 
הליגה שתשוחק מדי שבוע תורכב מ-12 קבוצות וישתתפו בה למעלה מ-180 נערות, כל קבוצה תזכה לאימון מקצועי ע"י מאמן בעל תעודת הסמכה ומחונכים שיפעלו בהתנדבות.
 
בנוסף לאימונים הדו שבועיים יקבלו הבנות המשתתפות בפרוייקט תיגבורים בלימודיהן ושיעורי העשרה במקצועות נחוצים כגון מתמטיקה ואנגלית.
 
אחת המטרות: השתלבות בליגה המקצוענית של ההתאחדות לכדורגל
 
מארגני הפרוייקט מסתכלים גם לעתיד, קיומה של מחלקת נוער רצינית ואיכותית הם אומרים תהפוך את ליגת "הכשרה לחיים" למקפצה משמעותים לאותן בנות שיהיו מעוניינות בעתיד להתפתח בתחום ולהפוך לשחקניות בליגת הבוגרות.
 
המאמצת הרשמית של פרוייקט "הכשרה לחיים" היא חברת הביטוח "חברת ההכשרה לביטוח" שהתנדבה לממן את עלויות הפרוייקט המבורך שמסתכם בכמה עשרות אלפי שקלים.
 
 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה