הפועל ירושלים פתחה הבוקר בהכנות לקראת המשחק הקרוב, מול מכבי ב"ש ביום שישי. בקבוצה האדומה, לא לקחו קשה את התיקו, ואת המיקום בתחתית הטבלה. 
 

קדוש שוחח הבוקר עם שחקניו וניסה להרגיע את הרוחות: " אל תתייחסו לכל מה שקורה מסביבכם. אנחנו לא חייבים לנצח כל משחק וזה בכלל לא משנה מה יגידו בחוץ."
 
המאמן התייחס גם ליכולת המקצועית ואמר: " משחק ההגנה שלנו היה פשוט מושלם. לרפי לא הייתה כמעט עבודה. מנגד, היו שלושה שחקנים בקישור שלא היו ביום טוב."
 
מי שקיבל את מירב המחמאות ביום שאחרי המשחק היה הקשר עידן טל. חבריו לקבוצה פרגנו ליכולת שהציג אתמול ואמרו: "הוא באמת היה בין הבודדים שהיוו סוג של איום על אשקלון. טוב שיש לנו אותו בקבוצה."
 
בימים הקרובים מתכנן המאמן לקחת לשיחות אישיות מספר משחקני הקבוצה. ביום שישי תפגוש הפועל את מכבי ב"ש וגם על כך שוחח המאמן עם חניכיו: "כמו שראיתם, הפועל אשקלון היא לא אותה קבוצה שניצחנו בגביע הטוטו. גם מול ב"ש לא יהיה קל ואנחנו צריכים להתכונן בהתאם."
 
הבלם אורי פסו ערך הבוקר לראשונה, אימון ריצה וישוב לפעילות מלאה בעוד כשבועיים. בקבוצה מבהירים כי אי שיתופו של אנטוניו פאבלוב נבע מכך שהוא לא היה כשיר מספיק אחרי שסבל ממתיחה בשריר.