יש אנשים שמשלבים את האירוח בצפון ביחד עם טיולים וביקורים באתרי תיירות. האפשרות להגיע להתארח בוילות בצפון מעניקה לאורחים את ההזדמנות ליהנות מנופש יוקרתי באווירה פסטורלית וטבעית. אז אם החלטתם שאתם מעוניינים ליהנות מנופש מעין זה הנכם מוזמנים להתחיל לחפש אחר וילות בצפון. בעת החיפוש אחר הוילות יש להתמקד במחיר המבוקש עבור השכרתן. אחד מהאתרים המצוינים לחיפוש וילות בצפון לפי מחיר הוא אתר VILOTNOFESH שלנו- www.VilotNofesh.co.il.

 מה כל כך מיוחד באתר שלנו? הרי לפניכם התשובה:

ייחודיות האתר שלנו:

1. פרסום מחיר: באתר שלנו נהנים הגולשים משקיפות מלאה. כלומר כבר בעת תהליך החיפוש אחר וילות בצפון ייחשפו הגולשים למחירים המבוקשים עבור השכרת הוילות השונות. פרסום המחיר מאפשר לגולשי האתר לבחור בוילה שמתאימה עבורם מבחינה זו. מעבר כך, יכולים גולשי האתר שלנו להגביל את החיפוש לפי המחיר אותו הם מעוניינים להשקיע. כך למשל יוכלו האורחים לבחור במחיר מסוים ולאחר בחירה זו יופיעו בלבד וילות המושכרות עד המחיר שנבחר על ידי הגולשים.

2. פרסום מבצעים: באתר שלנו אנו דואגים לפרסם ולעדכן את הגולשים שלנו אודות מבצעים מיוחדים. עדכון המבצעים מאפשר לגולשי האתר לשכור וילות בצפון במחירים זולים ואטרקטיביים יותר. הדבר מהווה יתרון אדיר שכן הכיס משחק תפקיד חשוב בעת החיפוש אחר וילות בצפון.

3. פרסום תאריכים פנויים: גולשים שמגיעים לאתר שלנו מגלים לשמחתם כי באתר מוצגים בפניהם התאריכים הפנויים של הוילות השונות. הדבר חוסך מהם לערוך טלפונים ובירורים אודות התאריכים הפנויים של הוילה אותה הם מעוניינים לשכור. כך יכולים הגולשים לבדוק בזמן אמת האם הוילה אותה הם מעוניינים לשכור הינה פנויה בתאריכים המועדפים עליהם.

4. מידע אודות הוילה: האתר שלנו מציג בפני הגולשים מידע נרחב אודות הוילות השונות. כלומר האורחים יוכלו לדעת מה הוילות מציעות עבורן ומה הייחודיות של כל וילה.

5. תמונות: גולשי אתר villawow ימצאו באתר מבחר רחב של תמונות אשר ימחישו להם כיצד נראות הוילות השונות. אומרים שתמונה אחת שווה אלף מילים ולכן הימצאותן של התמונות באתר עשויה לגרום לגולשים לבחור בקלות ובמהירות יותר וילה מסוימת.

6. חיפוש על פי קטגוריות מגוונות: האתר שלנו מאפשר לגולשים לחפש אחר וילות בצפון לפי קטגוריות מגוונות. לדוגמה, הגולשים יוכלו למקד את החיפוש לפי אזור ( גליל תחתון, גליל מערבי וכדומה), יישובים, מספר חדרים הוילה ועוד. מיקוד מעין זה יאפשר לגולשים למצוא בקלות את הוילה שהכי מתאימה עבורם.