1. קודם כל, להרגע-
אין צורך להתעצבן ולעזוב את הבית ולטוס ללאס וגאס לחתונה סודית. אתם בסך הכול בגיל ההתבגרות, הכל נראה דרמטי עכשיו, אז בואו תנשמו עמק. תנסו לברר עם ההורים מה העניין, מה מפריע להם בבן הזוג ולמה הם לא מחבבים אותם במיוחד.
2. נסו להיות נייטרלים-
כן היא הבחורה הכי מושלמת עליי אדמות ורדפת אחרייה חודשיים, כן זו אימא שלך ואתה מעריץ אותה- אבל תנסו רגע להביט מהצד על היחסים שלהם ואולי במאית שנייה תצליחו לתפוס את שורש הבעיה ומי יודע, אולי גם לפתור אותה.
3. לא כל הנוצץ הוא זהב-
ההורים שלנו בדרך כלל מכירים אותנו יותר ממה שאנחנו מכירים את עצמנו ורואים דברים שאנחנו לא מבחינים בהם ברגע הראשון. אולי ההתאהבות קצת עיוורה אותכם?
4. אהבה מנצחת את כל הגבולות-
בדקתם את כל הסיבות, העובדות, הטענות, המענות ובן הזוג חשוב לכם וסתם נטפלים אלייו? תציגו להורים עובדה- אני מאוהבת. אני מאוהב. זה הבן אדם שבחרתי לעצמי, ואשמח אם תקבלו אותנו ביחד, כי לחוד זו לא אופציה כרגע. תלחמו על האהבה שלכם, ותהיו בטוחים שההורים לא ירצו לאבד אותכם ולרוב יתפשרו.
5. קחו הכול בפרופורציות-
הכי חשוב, לא להיכנס למלחמות עולם. בסופו של דבר, גם בני הזוג וגם ההורים רק רוצים לראות אותכם מאושרים וריבים לא יובילו לשום מקום טוב. נסו ליישב את הדברים בקטע טוב ולהגיע למצב שכולם נמצאים במקום נוח ומאושר.
בהצלחה,
ומזל טוב לשיר, דודו ולאימא שלו (או שלא) !