חברות רבות שמעסיקות עובדים, יודעות מה החשיבות של ימי גיבוש וכיף לעובדים תורמת לחיבור ביניהם ואף תורמת לתפוקת עבודה גבוהה יותר והערכה של מנהל החברה אשר דואג לפחות פעם בשנה לרווחתם. משכורת גבוהה עשויה אומנם לגרום לעובדים להיות מרוצים, אבל חשוב יותר ליצור סביבת עבודה שתהיה נעימה ויעילה. כאשר יוצאים לטיול יחד עובדים ומנהלים פעם או פעמים בשנה, נוצר חיבור חברתי ואישי יותר מה שגם ימי גיבוש אלה, גורמים להם ליצור שיתוף פעולה שיועיל להם גם בעבודתם.

שבירת השגרה חייבת להתבצע כך שהעובדים ייהנו זה מזה ללא לחץ עבודה שוטף. המטרה העליונה של ימי גיבוש אלה היא הכרת העובדים בינם לבין עצמם ותורמת לפעילות הארגון. זהו למעשה אירוע עסקי לכל דבר ועניין זה יום שהכול יהיה מאורגן ומתוכנן וחייב להיות מהנה וחוויתי באופן האופטימאלי. ימי אלה כוללים פעילויות אתגריות כמו למשל, טיול טרקטורונים, ספורט אתגרי ומשחקים שיגרמו לשיתופי פעולה יעילים אשר יסייעו לעובדים במהלך עבודתם השוטפת בהמשך.

 

השקעה נכונה בימי הגיבוש

מי שדואג ליצור סביבה נעימה ומוצלחת של ימי גיבוש וכיף, הוא ועד העובדים אשר טורח בכל שנה למצוא את הפעילות הנכונה שלא תהיה משעממת ולא תחזור על עצמה בכל שנה. השקעת הזמן והמשאבים מפעילות חשובה זו לפחות אחת לשנה, מחזירה את עצמה עשרות מונים כאשר היא תואמת לפעילות הארגון. פעילות זו חייבת להיות מושקעת ומדויקת כי גם העובדים עצמם צריכים להרגיש שהשקיעו בהם והתכנים שיהיו בימי פעילות אלה צריכים להתאים. מומלץ, ליצור משימות קבוצתיות אשר מצריכות עבודת צוות, קבלת החלטות וכו'... המשתתפים מבינים את התהליכים להגעה לפתרון טוב כאשר נותנים להם מסימה כגון משחקים קבוצתיים משחקים כמו חפשו את המטמון וכו'...כך שהם מגיעים יחד בחשיבה משותפת לפתרון ההולם.

 

בחירה נכונה של חברה המתמחה בפעילויות של ימי גיבוש לעובדים

קיימות חברות רבות המפיקות ומתמחות זה שנים בארגון ימי גיבוש וכיף לעובדים. חברות אלה יהיו בקשר עם ועד העובדים וישאלו את השאלות הנכונות על מנת להציע את יום הגיבוש החוויתי השאלות תהיינה איזה סוג של יום גיבוש הם אגרנו בפעם האחרונה ? מה מהות החברה ? והיא תחזור בהצעות אטרקטיביות. יש לבחון כמה חברות לבצע סקר שוק ולקבל את המידע והמלצות הנכונות ואז תוכלו לדעת שהבחירה הייתה נכונה.


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה