מזרונים בהתאמה אישית

בעת ביקורכם במפעל אתם תזכו לראות את תהליך הייצור של המזרנים שלכם,את כל השכבות שמכילים את המזרן וכן יהיה לצדכם יועץ שינה מקצועי שילווה אתכם ויתאים לכם את המזרן בדיוק לפי המידות והמשקל שלכם.הוא יעזור לכם בתהליך של דרגת הקושי המתאימה לכם.זאת אומרת גם אם אתם אוהבים מזרן רך,לא בטוח שזה מתאים לגוף שלכם וזה עלול לגרום לכם כאבי בגב ולכן ההתאמה אישית של המזרן הוא חשוב ביותר.מפעל פולימדיה מספק מזרונים בירושלים והסביבה עד לבית הלקוח במחירי מפעל ובמכירה ישרות לצרכן וככה חוסכים פערי תיווך!

 

 

מזרן קשה או מזרן רך?

מזרנים עם דרגת קשיחות גבוהה או דרגת קשיחות רכה? איך נדע מה עדיף לנו? כל אחד אוהב את סוג הקושי שלו אבל האם באמת מה שנוח הוא גם הכי מתאים? אז זהו שלא!

האם בכך חברת מזרונים אתם יכולים לקבוע את דרגת קושי המזרן ואת החומרים שמכילים אותו? אז זהו שלא !

רק בייצור מזרנים בהתאמה אישית לפי הצרכים שלכם יכולים להתאים לכם במדויק את דרגת הקושי הנכונה בשבילכם.לא דרך מלאי בסניפים שרוצים למכור לכם בכח כדי להפטר מהמלאי אלא רק בייצור אישי של מזרן בעבורכם שבסופו של תהליך הייצור הוא כאילו יקרא על שמכם.

 

חומרי גלם איכותיים במזרן שלכם

 

מפעל פולימדיה יכול לספק לכם כל חומר גלם שתרצו שיהיה בתוך המזרן שלו,איזה עובי שתרצו שיהיה במזרן וכמות הס"מ שיכיל המזרן שלכם.בין החומרים הממולצים ששמים במזרנים תוכלו למצוא:

מזרון לטקס-חומר הלטקס משולב במזרני לטקס והוא נחשב לחומר איכותי ביותר.חומר הלטקס מורכב מחומר אורגני עם רכות מלטפת,קפיצית ובעלת גמישות.מזרון לטקס מופק משרף עץ הגומי, משמש לעיתים בפיתוחים שונים בענף השינה, ביניהם לייצור מזרנים.מזרון לטקס מעניק פתרון לסובלים מבעיות כאב שונות בזכות גמישותו שמתאים את הצורה של הגוף על המזרן.חומר הלטקס דוחה אבק ולכן הוא מצויין לסובלים מאלרגיות שונות.

מזרון ויסקו-חומר הויסקו הוא חומר זה המכונה גם ויסקו אלסטי. ויסקו הוא מאין ספוג העשוי מפוליאוריטן מעורבב עם כימיקלים שונים המקנים למזרון יכולת למידה וזכרון של מבנה הגוף.חומר הויסקו רגיש לחום וכך הוא משנה צורה לצורה של הגוף ויכול לשנות מצב צבירה בצורה מדויקת.עקב כך מזרון ויסקו מעניק תמיכה מקסימלית לגב.

 

מזרונים בירושלים עם תקופת ניסיון

חשוב בעת בחירה של קניית מזרן חדש לחדר השינה,לרכוש מזרן שתקבלו אותו לתקופת ניסיון שבו תוכלו אחרי תקופה מסוימת לשנות דרגת קושי או לעשות שינויים במזרן.הרי שאתם באים לאולם תצוגה בכמה דקות האלה שתשכבו על המיטה לא באמת תוכלו לדעת שהמזרן מתאים לכם.ולכן רכישת מזרן עם ניסיון יכול להעניק את הפתרון הזה של החשש אם המזרן מתאים או לא.

המאמר נכתב בשיתוף פולימדיה תעשיות מזרנים בע"מ