השינויים בעולם המודרני שכוללים שימוש בתרופות, השמנה עקב תזונה לקויה ושימוש בסמים הם חלק מהסיבות שגרמו לעליה משמעותית בכמות הגברים הסובלים מבעיה אסתטית זו.

בשנים האחרונות הנושא עלה למודעות וגברים רבים מגיעים לקליניקות ומבקשים לבצע את הניתוח האסתטי כיוון שהנושא מפריע להם ביום יום והם מבקשים לשנות מצב זה

מדוע יש צורך בהקטנת חזה לגבר

קיימים גברים שעקב סיבות מסוימות חל אצלם שינוי בחזה והשדיים מתפתחים עד הגעתם לגודל הקרוב לגודלם של השדיים של האישה. החזה המוגדל יוצר תחושה מאד לא נעימה עבורם, הם תמיד חשים שכל העיניים מופנות אליהם. קיימים גם מקרים שבהם מתפתח שד אחד בלבד ואז נוצרת אי סימטריה שמביכה אותם הרבה יותר.

על פי מחקרים שנעשו בעולם, הגורמים האחרים לצמיחה של השדיים הם בעיקר חוסר איזון במערך ההורמונלי בין ההורמון הזכרי טסטוסטרון לבין ההורמון הנקבי האסטרוגן. בנוסף לכך קיימת השפעה של תופעות לוואי של תרופות מסוימות שלקוח זה צורך במשך תקופה ארוכה, צריכת מריחואנה והשמנה מהותית .

היערכות לניתוח הקטנת חזה לגבר

כל גבר נדרש לבצע כמה בדיקות טרם הניתוח. המטרה העיקרית היא לגלות אם אכן צמיחת החזה נובעת מבעיה הורמונלית. הסיבה לכך היא שיש לבצע פעולות רפואיות כדי שלאחר הניתוח המצב לא יחזור לקדמותו, עקב הפעילות ההורמונלית התוססת שיגרמו לכך שהשדיים יצמחו שוב.

מהו ניתוח גניקומסטיה

במהלך ניתוח גניקומסטיה – הקטנת חזה לגבר חותכים את רקמת השומן המצויה בשדיים וכך מצמצמים את נפחה. רקמות שומניות נזילות אפשר לשאוב החוצה תוך ביצוע חתך במקום נסתר ורקמות קשות מוציאים דרך חתך באזור הפטמה.

זהו ניתוח פשוט באופן יחסי, בתום הניתוח חובשים את המקום. יש להישאר עם תחבושת זו במשך כמה ימים על פי ההנחיות של הרופא ולאחר פרק זמן קצר של החלמה, הגבר יכול לשוב לחיי היום יום הנורמטיביים שלו. החתכים הגלידו והם אינם נראים וגם לא הותירו צלקות .

לאחר הניתוח מומלץ לכל גבר לעבור לחיות אורח חיים בריא הכולל תזונה נכונה ומאוזנת, ביצוע פעילות ספורטיבית הדרגתית על פי היכולות הפיזיות שלו . אחת המטרות המרכזיות היא לעשות כל שניתן כדי שלא תיווצר שוב השמנה קיצונית שעלולה ליצור שוב בעיה זהה ברקמות השד.

חוות דעת רפואית

כירורג פלסטי מומחה הבודק את המטופל, עובר על תיקו הרפואי ואם הכול תקין הוא מיידע אותו במלוא ההשלכות של הניתוח, בפרטים על מהלך הניתוח עצמו ויסייע לו בכל שאלה שמטרידה אותו. הצוות המקצועי של הקליניקה מלווה את המטופל לאורך כל הדרך בהכוונה ובמילה טובה .

באתר האינטרנט שלנו תמצאו שפע של מידע בסיסי בנושא זה. http://dr-wolfmd.co.il/