אמינות מעל הכל
זכרו שאתם מעניקים למנעולן גישה לדברים החשובים לכם מכל, כמו בית, רכב או כספת. הוא נכנס לאזורים אינטימיים ולפעמים סודיים (לא כולם יודעים היכן אתם שומרים את הכסף או התכשיטים בבית) ולכן, חשוב לבחור מנעולן אמין וישר שניתן לסמוך עליו בעיניים עצומות. אחד הדברים שעשויים להעיד על אמינותו של המנעולן הינה אסמכתא שהוא פועל באישור משטרת ישראל. היא לא מעניקה אישור זה לכל אחד, אלא רק למנעולנים שעומדים בסטנדרטים המחמירים ביותר.

זמינות גבוהה
אף פעם אי אפשר לדעת מתי תזדקקו לשירותיו של מנעולן וכשזה יקרה, אינכם רוצים לגלות שהמנעולן לא זמין. העדיפו מנעולן שמציע שירות מסביב לשעון, כלומר, פנוי לקבלת קריאות 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע. מהירות ההגעה אף היא חשובה. אתם בוודאי לא מעוניינים להמתין שעות רבות על אחת כמה וכמה אם נקלעתם לסיטואציה בה אינכם יכולים להיכנס לבית או לרכב. בדקו עם המנעולן תוך כמה זמן הוא יוכל להגיע לזירת האירוע.

מקצועיות היא שם המשחק
היות ואינכם מנעולנים בעצמכם, אולי יהיה לכם קשה לאמוד את רמת המקצועיות של המנעולן. אך יש דרכים לוודא שהמנעולן עומד בקריטריונים החשובים. לדוגמא, הוא בעלת הסמכה מקצועית, כלומר, רכש במסגרת לימודית את הידע שמאפשר לו לפעול בשטח בדרך המקצועית ביותר. כמו כן, הוא עובד באישור משטרת ישראל שבדקה מראש את המקצועיות שלו והוא אף מעניק חשבונית בתור אחריות ומתחייב לבצע תיקונים באם אלה יידרשו, וללא תוספת תשלום. כלומר, הוא עומד מאחורי איכות העבודה שלו.

כלי עבודה מתקדמים
מנעולן מיומן הוא גם מנעולן מאובזר, שמגיע למקום מצויד בכל הכלים החשובים לפריצה, שיתאימו למנגנונים ולמנעולים השונים. כמו כן, הוא יוכל להציע לכם מגוון מנעולים בהתאמה אישית לפי הצורך והתקציב, שהינם בעלי ערך ותרומה ורלוונטיים לבית, לרכב או לכספת שלכם. לדוגמא, מנעולן שיכול להציע מנעול ביומטרי הוא מנעולן בעל ידע מתקדם ששולט בטכנולוגיה עדכנית. בכל אופן, וודאו שהוא מגיע אליכם מצויד היטב כך שהוא יוכל ליישם את המלצותיו בזמן אמת.

פורץ, מתקן, מתקין
חשוב לבחור מנעולן בירושלים אשר יוכל להציע לכם מגוון שירותים אותם הוא יתאים לפי אופי המקרה. למשל, פריצה הן לבתים והן לרכבים וכספות, תיקונים שונים שנדרשים לביצוע, כמו למשל, תיקון דלתות אשר זזו ממקומן או שהמנגנון שלהן נפגע וכל זה ברמת מומחיות גבוהה, מבלי להסב נזק. בחרו מנעולן שיכול לספק גם שירותי התקנה של אמצעי אבטחה, למשל, החלפת צילינדר ותוספת של מנעול משוריין.

על מנעולן איכותי לא מתפשרים. שימו דגש על הכשרה מעשית, המלצות, זמינות גבוהה, ציוד מקצועי ותוכלו לישון בשקט.