כל המיתוסים שהגיע הזמן לנפץ על סורגיםלכאורה, מדובר רק על סורגים. בפועל? ישנם לא מעט מיתוסים שהגיע הזמן לנפץ, אחת ולתמיד

אז אם גם אתם חושבים כבר המון זמן על התקנתם של הסורגים בבית שלכם או בבית העסק בו אתם עובדים ואינספור סיפורים ואגדות ארובניות ערערו אתכם, אתם עתידים להיות כעת מופתעים ממה שאתם הולכים לגלות. אז אילו מיתוסים מובילים את ענף הסורגים? הנה הם לפניכם:

הסורגים דורשים תחזוק חדשות לבקרים:

לא נכון. למעשה מדובר על הדבר שהוא כנראה הכי לא נכון כשמדברים על סורגים. ההשקעה שלכם בסורגים היא השקעה חד פעמית שעתידה להתחדש רק עם רצונכם להחליף אותם מכל סיבה שלא תהיה – פונקציונאלית או עיצובית. בפועל, בעת שתמה התקנת הסורגים כאן גם תמה עבודת התחזוק שלם. הסורגים מעניקים לכם את האפשרות להשקיע בהם רק במעמד ההתקנה ולאחר מכן ליהנות מהשימוש בהם לטווח הארוך. בעוד ישנם אלמנטים שונים שאתם משקיעים בבית שלכם שאכן דורשים השקעה כמו טיפוח החצר או צביעת הקירות מפעם לפעם, הסורגים מעניקים לכם שקט רב שכן לא נדרש דבר על מנת לשמר אותם כיעילים.

 

הסורגים פוגעים בעיצוב הבית:

לא נכון. התפיסה כי הסורגים פוגעים בעיצוב הבית הינה תפיסה ישנה שאינה רלוונטית עוד. אכן, תחילה הסורגים היו מגיעים בנראות נייטרלית וללא מבחר של צבעים או עיצובים, כך שלא אחת הייתה דיסהרמוניה בין הנראות שלהם ובין הנראות של הבית שבו הם הותקנו. כיום, אפשר לומר ללא כל ספק כי הסורגים מתאימים את עצמם אליכם, גם בכל הקשור לעיצוב שלהם. תשמחו לגלות כי כיום קיימים סורגים בצבעים שונים, עיצובים שונים ורמות גימור שונות – הכל כדי להשמיש אותם גם ככאלו התורמים עיצובית.

רק בתיים פרטיים הם מטרה של כנופיות הפורצים:

לא נכון. טעות לחשוב שרק בתים פרטיים הינם מטרה קלה לכנופיות הפורצים. בפועל, לא מעט בתים הנמצאים בבנייני מגורים נפרצים כך שהסורגים חיונים והכרחים גם בהם. הקומות הראשונות בבנייני המגורים סובלות לא מעט מנסיונות פריצה ועל מנת להפחית את הסיכויים כי הפריצה תצליח, חשוב לדאוג לפתרון בדמות סורגים. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי לדירות בקומות הגבוהות מומלץ בכל מקרה להתקין סורגים שמטרתם למנוע חלילה מעידה דרך החלון.

הסורגים מתאימים רק לאנשים עשירים:

לא נכון. הסורגים המוצעים כיום לקהל הלקוחות מוצעים במגוון רחב של מחירים המשתנים בהתאם לסוג הסורג, גודלו, העובי שלו ועיצובו. המשמעות? כל אחד המעוניין בהתקנה של סורגים קבועים או סורגים מתקפלים יכול כיום להרשות לעצמו ואפשר לומר מעל לכל ספק כי הסורגים מתאימים לכל כיס ולכל אחד. אם פעם הסורגים היו נחלתם של העשירים והיו אלו שידם לא הייתה משגת, כיום חשוב לדעת כי ניתן לגשר על הפער הזה וליהנות ממחירון הוגן ונוח. אין מחיר לבטיחות ולביטחון שלכם!

 

סורגים במרפסת חוסמים את היציאה אליה:

לא נכון. כלומר, תלוי באיזה סוג של סורג אתם בוחרים. היו ימים בהם היה ניתן להגן בסורגים רק על פתח החלונות עם הסורגים הקבועים. המשמעות הייתה כי פתח המרפסת או החצר לא היו מוגנים וכך היו מתבצעות לא מעט פריצות שערערו את ביטחונם של רבים. כיום ניתן להתקין סורגים מיוחדים המתאימים למרפסות ולחצרות: הסורגים המתקפלים. כן, לא טעיתם: הסורגים המתקפלים כשמם כן הם – מתקפלים, מה שאומר שניתן להשמיש אותם על פי הצורך הרלוונטי לאותו הרגע. כך, פתח המרפסת לא נחסם עם סורג קבוע, אלא הינו פתוח בהתאם לפתיחתו או סגירתו של הסורג.

אפשר להתקין את הסורגים עצמאית ללא כל בעיה:

 

לא נכון. התקנת הסורגים שמורה רק למתקינים מקצועיים! זיכרו כי המטרה שלכם מהסורגים היא להבטיח שקט נפשי, אך לא תוכלו לזכות בו בעת שתתקינו אותו עצמאית. על מנת להתקין סורגים על הצד הטוב ביותר חשוב להבין לעומק את רזי ההתקנה, להכיר תקדימים של התקנה שאינה נכונה על מנת להימנע מטעויות ובעיקר לדבוק בתקנים הנדרשים על מנת לבצע עבודה איכותית. כמו כן, מתקין מקצועי ידע לשדך לכם את הפתרונות הרלוונטים ביותר אליכם לרבות מיקום התקנת הסורג, סוגו ועיצובו והכל בהתאם לתקציב שלכם. רוצים עבודה מקצועית? עליכם לבחור באיש מקצוע.

 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה