1. לחות ופריימר – מרחי קרם לחות על הפנים והצוואר ותני ללחות להיספג בעור, כשהלחות נספגה בעור הניחי פריימר על הפנים ותני לו גם להיספג, הפריימר יתן לעור מראה חלק וישמור על האיפור למשך היום או הערב.

2. מייק אפ – הניחי מייק אפ בעזרת מברשת או ספוגית בתפיחות על כל הפנים והמשיכי קצת לכיוון הצוואר כדי שלא יהיה מראה מסכתי.

3. הצללות – מרחי מייק אפ כהה בקו השיער, בצידי האף, קו הלסת והסנטר, ומתחת לעצמות הלחיים.

4. הארות – מרחי מייק אפ בהיר מתחת לעיניים בצורת משולש הפוך, על גשר האף, מרכז המצח, סנטר, עצם הגבה, עצם הלחי ומתחת להצללה שבעצמות הלחיים. קחי ספוגית הרטיבי אותה במים ותתחילי לטשטש את כל המייק אפים עד שיהיה לך מראה אחיד, התחילי מהמייק אפ הבהיר ואז תעברי לכהה עם צד אחר של הספוגית.

5. פודרה – תפדרי את הפנים חוץ מהעפעפיים עם פודרה שקופה כדי לא לכסות את ההצללות וההארות שעשינו.

6. סומק ברונזר – חזקי את ההצללות בכל האזורים של המייק אפ הכהה בעזרת ברונזר שיתן לך מראה זוהר יותר, עכשיו תני חיוך רחב למראה והניחי בתפיחות קטנות נגיעה של סומק בגוון ורדרד בתפוחי הלחיים כדי לתת מראה חמים יותר לפנים.

7. שימר – הניחי שימר על עצם הלחי, עצם הגבה, גשר האף, הסנטר ומעל השפה העליונה כדי לתת אשליה של שפתיים גדולות יותר.

8. צללית – התחילי משקע העין והניחי בתוכו צללית חומה טבעית וטשטשי אותה כלפי מעלה למראה מעושן, במרכז העפעף הניחי צללית ורודה ותמזגי אותה עם הגוון החום.
בזווית הפנימית של העין הניחי צללית שמנת בהירה כדי לתת נקודות אור.

9. אייליינר – הוסיפי אייליינר צמוד לקו הריסים כדי להשלים את המראה.

10. מסקרה – לפני המריחה של המסקרה עגלי את הריסים עם מעגל. מרחי שכבה נדיבה של מסקרה מאריכה על הריסים כדי לתת מראה עוצמתי ודרמטי יותר לעיניים.

11. גבות – סרקי את הגבות ותמלאי את אותן בעזרת צללית גבות פיגמנטית ומברשת גבות זוויתית.

12.שפתיים מרחי תוחם שפתיים בגוון בורדו וצבעי את כל השפתיים בעיפרון, מעל מרחי אודם באותו הגוון, כך האודם יישאר לך לאורך זמן.