שלב 1 – אני לא מתחילה להתאפר בלי למרוח קרם לחות לפני, אז קודם כל מרחי קרם לחות על הפנים ותני לו מספר דקות להיספג בעור, כך גם המייק אפ נמרח טוב יותר וגם העור לא מתייבש.

הניחי שכבה קלילה של מייק אפ על העור בעזרת מברשת מייק אפ או ספוגית בטפיחות קלות ולא במריחה כדי לתת לעור כיסוי מושלם, כשאת מורחת "החומר" זז ממקום למקום ולא מתקבע.

טיפ קטן ממני – צריך לבחור במייק אפ הנכון לסוג העור שלך, לעור שומני מייק אפ לעור שמן, לעור יבש מייק אפ לעור יבש.

מצאי את הגוון המתאים לך –  חשוב להתאים את גוון המייק אפ לגוון הצוואר והמחשוף ולא לגוון הפנים, כדי שהצבע ישתלב בצורה טבעית לגוון הצוואר והמחשוף.

שלב 2 – פודרה – קבעי את המייק אפ בפודרה בעזרת מברשת רחבה וגדולה או בעזרת פאף, גם את הפודרה הניחי בטפיחות כדי לא למרוח את המייק אפ, הפודרה מקבעת ושומרת על המייק אפ וכך הוא לא נמרח ויורד לאחר כמה שעות.

שלב 3 – בעזרת מברשת סומק הניחי קצת סומק בגוון חום להדגשה של עצמות הלחיים, התחילי את הזריקה של החומר מכיוון האוזן לכיוון האף.

ברונזר – בקיץ אני מעדיפה להשתמש בגוון ברונזר כהה ובחורף גוון בהיר, כדי לתת לפנים מראה יותר שזוף, טבעי, זוהר וכמובן כדי לתת לפנים פיסול ולהבליט את עצמות הלחיים.

טיפ קטן ממני – בחרי את גוון הסומק שיתאים לגוון העור הסמוק שלך. גוון ורדרד שיש בו נגיעה של חום - מחמיא תמיד ולכולן.

שלב 4 – הניחי צללית שמנת בהירה מתחת לגבה ועל כל שטח העפעף וטשטשי אותה מעט.

אם העיניים מרגישות לך חיוורות מידי הוסיפי  צללית חומה בהירה בכפל העין וטשטשי אותה כלפי מעלה.

שלב 5 – עגלי את הריסים בעזרת מעגל ריסים והשאירי את המעגל סגור על הריסים למשך 10 שניות בכל עין, תוסיפי מסקרה כדי לתת לעין מראה פתוח ועוצמתי.

בחרי במברשת המתאימה לך, קיימים סוגים שונים של מסקרות:

מעבה – מעבה את הריסים ונותנת להם מראה מלא יותר.

מאריכה – מאריכה את הריסים שלך.

ויש גם את הרגילה שצובעת ומדגישה את הריסים הטבעיות שלך.

שלב 6 – תני הארה בעזרת מברשת או עם האצבע על עצמות הלחיים וגשר האף עם שימר, הוא בהחלט יתן לך את הטאץ' אפ המושלם ויגרום לך להראות זוהרת.

שלב 7 – תסיימי את האיפור בטאץ' אפ אחרון בשפתיים בעזרת אודם בגוון אדום.

זהו עכשיו יש לך את המראה הנקי באיפור וכל הפוקוס הוא בשפתיים!