בנות הן עם דומיננטי בעולם הלילה ובמיוחד בעיר ירושלים, משום שחלק לא מבוטל מהן לוקחות חלק בעשייה של התרבות המעניינת הזו. אשתדל לחלק את הבלוג שלי לשלושה פסקאות עיקריות על גרביונים ( מצחיק שיש לנושא משמעות, אבל זו האמת). החלק הראשון יעסוק במהות השימוש בגרביון השחור במהלך החורף, כמעט לכל בילוי וכל שמלה שאנו מנצלים. החלק השני יעסוק באופנה הלילית של ירושלים בחורף ובשילוב הגרביון השחור בתוכה, והחלק השלישי יתייחס לקהל הגברים שכל כך נמשכים לרשת המחטבת הזו, הנותנת מראה של רגל ספורטאית לכל אחת. מסקרן? יש כמה רגעים שאפילו אצחיק את עצמי.

הגרביון השחור הינו פריט אופנתי שפיתחנו במהלך החיים לנשים שונות, על מנת להעניק להן מראה חטוב יותר, סקסי יותר ואפל ( זו בכל אופן ההנחה שלי- שום דבר אינו מדעי). בכל תקופת זמן, שימש הגרביון כפריט חובה בעונה הקרה והגשומה. ירושלים פיתחה את הנושא גם לפריט הכרחי לשם חימום ומניעת צמיחת קוצים (אם אתן מבינות למה אני מתכוונת). בחורף קל יותר להראות אלגנטי יותר, ולנו הבנות זה משחק ילדים. אנו זורקות על עצמינו שמלה לא מושקעת במיוחד אבל רצוי צמודה, משלבים על הרגליים הארוכות שלנו גרביון שחור והנה לכן הופעה מושלמת, אופנתית ואלגנטית. כל בילוי כזה או אחר במהלך עונת החורף משלב בתוכו גרביון שחור.

מדוע בירושלים יש לגרביון השחור חשיבות כל כך גדולה? משום שבעיר הקרה שלנו (רק מבחינת מזג האוויר), חייב להתגונן מפני הקור ולמנוע מהרגליים לתפוס צורה עוד יותר עקומה ממה שהעקבים גורמים לנו. הגרביונים השחורים הפכו עם הזמן לפריט לבוש הכרחי בקור של ירושלים ועל הדרך שימשו לאותן סיבות אופנתיות שכולם מדברים עליהן. הגרביון השחור אינו חייב להיות מחורר לחלוטין, ישנן גרסאות משופרות כמו למשל: גרביונים אטומים שמשתלבים טוב במקרים מסוימים, או אפילו כאלה שממש כמו טייץ חם ומרופד מבפנים. אם תחשבו על זה, יש מצב טוב שאתן לובשות גטקס למסיבה הכי נחשבת בעיר. ירושלים אוהבת את השחור בחורף, את הלוק האפל והנסתר והכבד והלא יצירתי ( אני יכולה להמשיך שעות בתיאורים) שאני כל כך אוהבת. אי אפשר לומר שאנו לא אלגנטיים.

לכן, הגרביון השחור הינו חשוב במיוחד כפריט אופנה מחטב וסקסי , וגם ככזה שמחמם אותנו בקור המקפיא של ירושלים. אפשר להבין מדוע אתם הדברים כל כך אוהבים את הלוק החתולי של בנות ירושלים, אתם בעצמכם אוהבים את הקטע של הגרביון ואם הוא לא אטום לגמרי עוד יותר טוב. הבעיה היא שמורידים אותו, רגל רופסת יכולה להופיע לפניכם ( היזהרו!). אתכם אנסה להבין גברים יקרים שלנו, אבל את אותם אנשים חסרי אחריות שמטיילים להם בשבילי המועדון, מחזיקים בבדלי סיגריות וקורעים לנו את הגרביון המושלם בתנופת יד אחת! למה? למה החלטתם להדליק סיגריה בשיא הצפיפות ולהעניק לי באהבה רבה כוויה וגרביון קרוע  שהורס לי את הלוק החטוב והסקסי ומקרר לי את הברכיים?! לעולם לא אבין אתכם.

אחרי שסיכמנו כי הגרביון השחור הוא קטע! ואם לומר ממש מוצלח בעולם האופנה, ולו מיליוני סיבות חיובית לכך שצריך להשאיר אותו לנצח, אפשר גם להבין את נקודת מבטן של נשות ירושלים ועל התמודדותן עם הקור הבלתי נתפס בחורף. עד לסוף שבוע הבא צאו ותבלו !!

זכרו אם שותים לא נוהגים..

שלכם, יפית