מזל טלה מזל שור מזל תאומים
מזל סרטן מזל אריה מזל בתולה
מזל מאזניים מזל עקרב מזל קשת
מזל גדי מזל דלי מזל דגים

 

 

מזל טלה

השבוע על בני מזל טלה להקפיד ולבחור נכון. מבחנים שמזמן לכם הגורל מציבים אתכם בנקודה בה יהיה עליכם להתמודד מול יצרים, דחפים ופיתויים שגורמים לכם לבחור בדרך הלא נכונה. חשוב שתפנימו שהבחירות הלא נכונות שביצעתם בעבר, הם אלו שגורמות להווה ולעתיד שלכם להיות בקשיים כיום. כדי  שתוכלו לבחור נכון, יהיה עליכם להתחבר לצד המוסרי שקיים בתוכם ולהקשיב לאמת הפנימית של לבכם שתפקידה לכוון אתכם ולהורות לכם על הבחירה הנכונה.

בעבודה: צפוי שבוע הפכפך שמבטא ומעיד על חוסר יציבות של מקום עבודתכם. הקלפים מראים שבשבועות הקרובים צפויים שינויים ויהיה עליכם להקפיד ולהיות מרוכזים ומפוקסים בעבודתכם. לאלו מכם שמחפשים עבודה- רצוי וכדאי לשקול הסבה מקצועית שתאפשר לכם לחזור למעגל העשייה במהירות רבה יותר.

זוגיות: הלב שלכם פושר והדבר מוביל ליצירת זוגיות פושרת. שאלו את עצמכם את השאלה הבאה: איך אתם, שלא מעיזים להתקלח במים פושרים, מסכימים להתפשר על זוגיות פושרת? אתם יודעים שיש דברים שצריך לשפר אז קדימה לעבודה. שבוע מבורך ואלוהים אתכם!!

 

  


 

מזל שור
 

המהות של השבוע הקרוב עוסקת התחלה חדשה בתחום המקצועי בעיקר כמו למשל, התחלה של עבודה חדשה, לימודים או עשייה חדשה וחיובית.. נושא או עשייה הקשורים בעיקר לעתידכם המקצועי מקבלים השבוע תנופה חיובית ודברים מתחלים להתרחש. בתוך תוככם אתם חשים ויודעים שהגיעה העת לזוז ולפרוץ קדימה, אך בלבכם מתקיים חשש. דעו! אין מקום לדאגה, סיוע ועזרה ממקור חיצוני יאפשרו לכם להתגבר על הפחדים המאטים אתכם ולמצוא את הנתיב הנכון. הרצון לחדש, לגוון ולהרחיב אופקים מתחיל לבעור בעצמותיכם. מבחינה רוחנית ניתן לומר שנשמתכם מאותתת לכם שהיא רוצה קצת יותר תשומת לב. מזונה של הנשמה הוא לימוד והעשרה שמובילים לצמיחה מתמדת ואכן זהו זמן טוב להתחיל וללמוד דבר מה חדש שירווה את נשמתכם ושיכניס עניין ומשמעות חדשה לחייכם.

 בעבודה: יש לכם הזדמנות טובה להתחיל ולבנות משהו חדש. אל תפחדו ליטול יוזמה, להתנדב ולהיות פעילים, הדבר ישתלם בעתיד הלא רחוק. לאלו מכם שמחפשים עבודה, אל ייאוש! בקרוב מאוד היא תגיע. אמונה ונחישות יקצרו את תהליך החיפוש.

לרווקים: קשר שהחל לא מזמן נראה מעניין והדבר מפיח בליבכם תקווה מחודשת.

כספים: העצמאות הכלכלית שלכם חשובה לכם מאוד והייתם רוצים שיסמכו על שיקול דעתכם הכלכלי אך לא כך הם פני הדברים ויש  מי שמצפה מכם לתת דין וחשבון על הוצאותיכם והדבר קצת מלחיץ ומעצבן.

זוגיות: תחושת עייפות וחוסר חשק מלווה אתכם. אל תתנו לתחושות אלו להתגנב לחייכם הזוגיים. חשיבה בוגרת ונבונה תסייע לכם לרענן את זוגיותכם ולהתגבר על מכשול זה. נסיעה לחופשה קצרה או לטיול עולים על הפרק. שבוע טוב ואלוהים אתכם!!

 

 

 

 

 

מזל תאומים

 

השבוע האגו שלכם שוב יכול לסבך אתכם והיה עליכם ללמוד למשול בו. נכון שחשוב להיות צודק אבל יותר חשוב להיות חכם. כעסים ושמירת טינה פוגמים במערכות היחסים במעגל הכי קרוב שלכם והדבר עלול ליצור השבוע מתחים סמויים וגלויים עם בן הזוג, ההורים, הילדים ובני המשפחה.

בעבודה: מתיחויות ויריבויות עולים וצפים ויש מי שמקנא בכם. הקלפים מלמדים שעליכם ולהימנע מהתרברבות או דיבור מיותר שעשויים לפגוע, לקלקל ולעכב את תוכניותיכם. חוסר הסכמה עם החלטות הממונים או השותפים לעבודה, גורם למתיחות ויוצר חוסר אימון.

זוגיות: השבוע אתם חסרי סבלנות והדבר יכול להוביל אתכם לויכוחים מיותרים שלא יתרמו דבר ויחדדו לכם את ההרגשה שבן הזוג איתו אתם מצויים מגביל, כובל ומונע מכם להתקדם ולעשות את אשר אתם באמת רוצים לעשות. וותרו על הצורך להיות צודקים וגלו סבלנות כלפי בן הזוג.

כספים: אין זו תקופה טובה מבחינה כספית ומומלץ לדחות רכישות גדולות וחתימה על חוזים לשבוע הבא.

בריאות: העומס הרב שמוטל עליכם מערער את בריאותכם והופך אתכם לפגיעים יותר. הרשו לעצמכם לנוח מעט, עשו הילינג או צאו לטייל בחיק הטבע. הדבר יעשה לכם רק טוב ויסייע בידכם להטעין מחדש את המצברים. שבוע טוב ואלוהים אתכם!

 

 

 

 

 

 

 

 

מזל סרטן

 

השבוע עליכם לגייס לעזרתכם את כל הסמכות והנחישות שיש ברשותכם ולנהוג בשיקול דעת ומתוך חשיבה בוגרת, אחראית ועניינית וזאת על מנת שתוכלו להניע תהליכים שחשוב לכם לקדם ולקבל הכרעה בסוגיה חשובה המעסיקה אתכם.

בעבודה: סומכים עליכם ועליכם להצדיק זאת. מומלץ להיצמד לכללים למרות שאולי הם נוקשים מעט לטעמכם.

לרווקים שביניכם: זהו שבוע טוב ליצירת מערכות יחסים חדשות או להתחדשות רגשית במערכת קיימת אשר עשויות להוביל לשינויים חיוביים במצבכם.

בזוגיות: יש תחושה שלאחרונה אתם קצת קרירים ומסויגים. עליכם להשקיע קצת יותר מאמץ בתחום זה ולהראות יותר נכונות והבנה לצרכיו של בן זוגכם. זהו שבוע לחתימה על חוזים והסכמים שונים לטווח ארוך.

בבית: נסו לגלות מעט גמישות מחשבתית ופתיחות, הדבר ימנע ויכוחים מיותרים עם בני המשפחה. לאלו מכם שעוסקים באומנות ויצירה זהו שבוע טוב להוציא את עבודתכם לאור. הפתעה נעימה או בשורה משמחת עשויים להגיע ממקור בלתי צפוי והדבר ישפר את הרגשתכם. לאלו מכם שחושבים על לימודים, הגיע הזמן להפסיק לחשוב ולהתחיל לעשות. לאלו שלא יחששו מתהליך הלמידה צפויה הצלחה רבה. מפגש עם דמות סמכותית ( מורה רוחני, מרצה, מפקד, רב) מותיר עליכם רושם עז והדבר פותח לכם נתיב חדש. שבוע מוצלח ואלוהים אתכם!!

 

 

 

 

 

 

 

 

מזל אריה

המוטיב המרכזי השבוע הוא מוטיב של התחדשות וצמיחה המלווים ברגשות חיוביים, אופטימיות ואמונה בצדקת הדרך. התחושה בה אתם נמצאים כעת מעידה כי הגיע שעתכם להתקדם ולצמוח הן מבחינה מקצועית והן מבחינה רגשית הכוללת אהבה ורוחניות. חשוב לציין שיש מי שמקנא לכם ועשוי לפגוע או לעכב את התקדמותכם (עין הרע). הקפידו להמעיט בדיבור ולעשות דברים חיוביים, כך תגנו על עצמכם. מחשבות על אמהות, הריון ולידה עולות במוחן של בנות מזל אריה. הקלפים ממליצים לשקול את העניין היטב ולהימנע ממהלכים ספונטאניים....

זוגיות: עליכם להתאמץ קצת יותר למען הזוגיות שלכם. רבים מכם מצפים שבן הזוג יעשה מעשה כלשהו שעליו תוכלו להגיב אך עליכם להבין כי הציפייה לעשייה מצד בן הזוג אינה פותרת אתכם מעשייה. במידה ותבחרו לקחת בשתי ידיים את האחריות על הזוגיות שלכם ותעשו בעצמכם, תקבלו רק טוב.

לרווקים שביניכם: יש נטייה להתאהב בקלות. האטת הקצב תאפשר לכם להימנע מטעויות. שבוע מבורך ואלוהים אתכם!!

 

 

 

 

 

מזל בתולה

השבוע יהיה עליכם לתת ביטוי לפן השכלתני וההגיוני שהתברכתם בו. הפעלת שיקולים רגשיים לגבי נושא או עניין המעסיקים אתכם תגרום לכך שלא תשיגו את מבוקשכם. שיפוט שקול ומאוזן של הדברים יאפשר לכם לנהוג ביושר, בראש ובראשונה עם עצמכם ולאחר מכן עם הסובבים אתכם. כמו כן יהיה עליכם לקחת בחשבון את הצדק הרוחני והקוסמי שקיים בעולמנו. צדק זה בא לידי ביטוי בכל דבר שאתם עושים כך שלמעשה, מעשיכם ישפיעו על עתידכם לטוב או לרע. עקרון הגמול מבטיח לכם שעל מעשה טוב תקבלו טוב לכן היו הוגנים וישרים.

בעבודה: אתם חשים צורך בשיפור אשר יציב אתכם במקום טוב יותר אך עליכם לדעת ולהבין כי דברים אינם מתרחשים מעצמם ועל מנת שתוכלו להתקדם יהיה עליכם לבצע מהלכים כאלה ואחרים אשר יעידו כי אתם אכן ראויים לקידום המבוקש. לאלו מכם שנמצאים בהליך משפטי כזה או אחר- אל חשש, בקרוב מאוד העניין מסתיים והצדק יצא לאור.

זוגיות: לאחרונה אתם מוצאים את עצמכם מתמקדים בדברים השליליים המצויים בזוגיות שלכם והדבר גורם לכך שאתם מאוכזבים מציפיות שלא התממשו. הקלפים מצביעים על כך ששיחה עניינית עם בן הזוג והתאמת ציפיות משותפת, תאפשר לכם להתמקד בדברים החיוביים שיש בזוגיות שלכם. חשוב לדבר בטון רגוע, להביע אי הסכמה בצורה מכובדת, לדבר בצורה שקולה ולוותר על הצורך בלהיות צודק. הליך משפטי או פנייה לעזרה או ליעוץ משפטי יכולים לגרום לכך שהצדק יצאה אל האור. שבוע מבורך ואלוהים אתכם!!

 

 

מזל מאזניים

 

המוטיב המרכזי השבוע יעמוד בסימן הצורך להשתחרר מדרך חשיבה או התנהגות שאינה תורמת לצמיחתכם האישית והרוחנית. הקלפים מצביעים על כך שבשלב זה רבים מכם מצויים בתהליך בו קשה להם להכיל אפילו את עצמם ואת נשמתכם ובמילים פשוטות יותר אתם לוקים בעייפות נפשית ורגשית. כדי להיחלץ ממצב זה, עשו דברים שגורמים לכם לשמחה, לבשו בגדים יפים, אכלו אוכל שאתם אוהבים, שירו, טיילו, בלו עם חברים, חשבו מחשבות שמחות. כך תעוררו אצלכם את היכולת לשמוח.

בעבודה: יש לכם המון דברים על הראש ואתם עסוקים בכמה וכמה מטלות בעת ובעונה אחת והדבר פוגם בכושר הביצוע שלכם. הקלפים ממליצים לכם בחום לחלוק את העומס והאחריות עם אנשים אחרים. עליכם לבדוק אילו מהתפקידים שלקחתם על עצכם מיותרים ואו ניתנים לעשייה על ידי גורם אחר.

זוגיות: אין לכם הרבה חשק לזוגיות אך בכל זאת אתם מנסים לשדר שהכול בסדר. אולם שפת הגוף שלכם משדרת מסרים אחרים, מסרים של קרירות וריחוק. עליכם להיזהר, היות ומסרים אלו נקלטים על ידי בן זוגכם והם ומפורשים לעיתים בצורה לא נכונה, שעלולה רק להחריף את המצב. שיחה פתוחה עם בן הזוג, והבהרת עמדתכם, תימנע את אי ההבנות. שבוע טוב ואלוהים אתכם.

 

 

 

 

 

 

 

מזל עקרב

המוטיב המרכזי של שבוע זה יעמוד בסימן של פריצת דרך ומחסומים שעד עתה עיכבו את התקדמותכם. הגורמים לפריצת הדרך החיובית הם תובנה, הארה או עשייה שבעקבותיהם הפכתם את עצמכם לראויים לכך שאותם המחסומים יוסרו.

בעבודה: זהו שבוע טוב לקדם רעיון או עשייה שאתם חפצים בקידומם. השתלמות או התמקצעות במסגרת העבודה עולים על הפרק והדבר מומלץ לכם ביותר.

בבית: השגרה השוחקת של מטלות הבית יוצרת תחושת מחנק וחוסר נחת ומכאן הדרך לחיכוכים וויכוחים עם בני הבית קצרה ביותר. הקפדה על סבלנות וסובלנות, בעיקר כלפי הילדים, חשובה ביותר. לאלו מכם שמנסים להיכנס להריון, זהו שבוע טוב שיש בכוחו לפצות על ניסיונות כושלים בעבר.

לרווקים שבניכם: היכרות חדשה מפיחה בכם תקווה מחודשת אך יחד עם זאת מתקיים בליבכם חשש שמא שוב תתאכזבו ומה שהיה הוא שיהיה. התחברות לאמונה בעצמכם ובבורא עולם תאפשר לכם לנצח את הספק. ענייניי מגורים עולים על הפרק ונושאים שקשורים בבנייה, קנייה, מעבר או שיפוץ מעסיקים אתכם. חופשה קצרה או טיול נראים באופק. יום הולדת שמח לחוגגים, שבוע טוב ואלוהים אתכם!

 

 

 

 

 

 

מזל קשת

ירידה בערך עצמי ושחיקה בדימוי העצמי יוצרים שבוע לא קל.. תחושה שיש משהו שמתאכזב מהאופן שבו בחרתם להתנהג מקשה עליכם לפעול ממקום נקי. אצל חלקכם ניתן לראות שמתקיימת השבוע אכזבה מציפיות שלא הגיעו לידי מימוש או אכזבה מאנשים אשר פגעו בכם או זלזלו חלילה בכבודכם. כעת אתם מוצאים את עצמכם פגועים, חסרי כוחות וחסרי מוטיבציה. פחד ממה אחרים יגידו או פחד מאיך שאנשים אחרים רואים אתכם, הוא זה שגורם לכם להגיע למקום של חוסר שקט נפשי. פניה לעזרתו של איש מקצוע שיש בכוחו לחברכם מחדש לביטחון עצמי ואופטימיות יכולה לחולל נפלאות בעבורכם.

בעבודה: מקום עבודתכם עשוי לאכזב אתכם לכן אל תמהרו לסמוך על הבטחות שניתנו לכם והקפידו על ערנות על כל המתרחש סביבכם. באופן כללי תחושת הביטחון הכלכלי מתערערת ועליכם לנהוג בזהירות ואחריות כלכלית.

זוגיות: דברים שמפריעים לזוגיות שלכם ניתן לסדר ולפתור רק באמצעות שיחה, אז למה אתם מחכים? חשוב שתדעו שבזוגיות השתיקה מזיקה. לאלו מכם שסיימו קשר חשוב - אל תתעטפו ברחמים עצמיים. שבוע מבורך ואלוהים אתכם!!

 

 

 

מזל גדי

שבוע לא קל צפוי לבני מזל גדי המוטו של השבוע הוא "אל תדאג ב"ה יהיה בסדר. רבים מביניכם דואגים חלקכם מתקשים לעצום עין מרוב מחשבות. החלטות שקיבלתם על עצמכם לאחרונה התקבלו על ידכם בדעה צלולה והובילו אתכם לעשיית מהלכים חשובים ורבי משמעות בחייכם. מטרתם היחידה של מהלכים אלו הייתה להכניס לחייכם את השינוי אותו איחלתם לעצמכם ואשר לו ייחלתם כבר זמן רב. אך כעת, כשגלגלי השינוי החלו לנוע קדימה לקראת מימוש המטרה אותה הצבתם לעצמכם, רבים מכם מקבלים רגליים קרות והדבר בא לידי ביטוי בספקות, דאגנות יתר, חששות, לבטים ופחדים שעשויים לגרום לכם לירידה באנרגיות ולעשיית טעויות מיותרות שיעכבו את ההתפתחות שלכם. עליכם לדעת ולהבין כי אתם נמצאים כעת בתקופת מבחן. בתקופה זו תימדדו האם אתם ראויים לכך שהשינוי אשר ייחלתם לו יהפוך למציאות חיה ונושמת. כלומר: הדרך בה תבחרו להתמודד עם הקשיים, הספקות והשאלות שצצות במוחכם תעיד על מוכנותכם לשלב הבא. ההבנה כי בורא עולם נטע בתוככם את כל הכלים הדרושים לביצוע המשימה היא חיונית להצלחתכם. שימוש באמונה, בנחישות ובחשיבה חיובית יסיעו בידכם להיות ראויים ליצירת העתיד אותו ציירתם בדמיונכם.

כספים: ענייני כספים ורכוש מעלים מחדש משקעים רגשיים ישנים שטרם נשכחו ושוב אתם מוצאים את עצמכם נאלצים להתמודד מול בעיות אשר בעבר בחרתם לדחות את פתרונם.

זוגיות: המילה נשמעת לכם מוכרת אבל שכחתם כבר את ההרגשה האמיתית שעומדת מאחוריה. כדי להיחלץ ממצב זה, יהיה עליכם לפקוח את העיניים ולהסתכל על המציאות הזוגית שלכם באור חיובי יותר. תהליך זה יאפשר לכם להתמודד בהצלחה עם השגרה שסדקה את זוגיותכם. שבוע איתן ואלוהים אתכם.

 

 

 

 

 

מזל דלי

דברים אותם אתם שומרים עמוק בבטן גורמים לכם לחוסר נוחות ולמתחים שבאים לידי ביטוי במצב רוח ירוד, עייפות וחוסר סבלנות כלפי הסובבים אתכם. הקלפים מלמדים שתחושות אלו נובעות בעיקר מעצם העובדה שרבים מכם חשים כי הם אינם נמצאים במקום בו הם באמת רוצים להיות, אולם חוץ מלקטר ולהתלונן אינכם עושים דבר למען עצמכם. עליכם לדעת שהמהות היהודית היא לדבר מעט ולעשות הרבה ושאלוהים עוזר לכולם אך בעיקר הוא עוזר למי שעוזר לעצמו. כדי ליצור את השינוי ממליצים לכם הקלפים לבחור זמן קבוע שבו תעצרו ותבדקו מחדש את החיים שלכם. על פי התודעה היהודית- הזמן המיועד לכך הוא מידי שבוע לפני שבת, בכל חודש לפני ראש חודש ובכל שנה לפני ראש השנה. אתם יכולים לעשות זאת גם לפני יום ההולדת (אני עושה זאת מידי יום). ללא בדיקה חוזרת ונשנית אתם עלולים לתעות בחייכם ללא תכלית ולהתקדם ללא מטרה.

בעבודה: מתיחות במקום עבודתכם יוצרת אווירה לא נעימה שמחזקת בליבכם את ההרגשה שעליכם למצוא עבודה חדשה. גם אם כך הם פני הדברים, חשוב לזכור שאין זה הזמן המתאים להמר ולקחת סיכונים ועליכם להתגבר ולשמר את המצב הקיים גם אם הוא לא כל כך לרוחכם.

זוגיות: מאזן בוחן של זוגיותכם מעלה כי אינכם מצליחים להתחבר אל האש והלהט שאפיינו אתכם בעבר. תהליך זה נובע מעצם העובדה כי אתם בוחרים שלא להעלות לשיחה נושא או עניין שמפריע לכם. עליכם להבין שהדחקת הנושא גורמת לכעסים ולתחושת מירמור שמובילה לריחוק ולאווירה צוננת. השבוע יש נטייה להיגרר לויכוחים עם חברים ובני משפחה, השתדלו להתווכח בתבונה וזכרו שלעיתים כדאי יותר להיות חכם מאשר צודק. שבוע טוב ואלוהים אתכם.

 

מזל דגים

כעסים שאתם שומרים בליבכם מונעים מכם להגיע לפתרון בעיה שמציקה לכם. הקלפים ממליצים לכם בחום לא לשמור בבטן ולפרוק את אשר על ליבכם. חשוב להימנע מהדחקת כעסים! הדחקת הכעסים אינה פותרת בעיות. אם אתם כועסים או מוטרדים, בררו- למה? מהו שורש העניין? גילוי המניע והגורם יביא לטיפול בבעיה. אם אינכם מסוגלים לעשות זאת לבד, פנו לעזרה של איש מקצוע. המנעות מעקשנות מיותרת תסייע לכם לקדם נושא או עשייה שתקועים ויושבים לכם על הלב. הגמשת עמדתכם, היא זו שתוביל למפנה חיובי.

בעבודה: השבוע אתם חשים שלא בנוח ויש בליבכם טינה כלפי אנשים מסויימים סביבכם. כדי להימנע מויכוחים וחיכוכים מיותרים, יהיה עליכם לנצור את לשונכם. הבטחות שקיבלתם לשיפור תנאי עבודתכם ו/או שכרכם אינן מתממשות ויהיה עליכם להתאזר בסבלנות עוד מספר חודשים. קריאת מזמור נב' בספר תהילים יפה לשבוע זה.

זוגיות: בליבכם יש געגוע לזמנים אחרים וטובים יותר, זמנים בהם חשתם אהובים וידעתם לאהוב. תחושה זו מעידה כי הזוגיות בה אתם מצויים סטתה אט אט ממסלולה. הימנעות ממאבקי אגו וויתור על עקשנות מיותרת שאינה במקומה יזמנו לכם את ההזדמנות לישר את ההדורים לטוב או לטוב יותר.

כספים: חסכון הוא צו השעה. עליכם להקפיד שלא לחרוג מיכולותיכם.

 

 

 

 

    

 

"כי שפתי כהן ישמרו דעת ותורה יבקשו מפיהו כי מלאך ה' צבאות"

"יִהְיוּ לְרָצון אִמְרֵי פִי וְהֶגְיון לִבִּי לְפָנֶיךָ. ה' צוּרִי וְגואֲלִי"

"הָשִׁיבָה לִּי שְׂשׂוֹן יִשְׁעֶךָ וְרוּחַ נְדִיבָה תִסְמְכֵנִי"

 

(40685)

בכבוד רב בענווה וברוח טובה

עוזי הכוהן

0523646914

 

לראש הדף