עולים כיתה בדיור הציבוריחברת עמידר ועמותת מאיר פנים: 1,300 ערכות הצטיידות איכותיות יוענקו לקראת שנת הלימודים לכל ילדי הדיור הציבורי העולים לכיתה א'; 120 ערכות יוענקו בירושלים

צילום: באדיבות עמידר

לקראת פתיחת שנת הלימודים תש"פ יזמו חברת עמידר החדשה ועמותת "מאיר פנים" מיזם קהילתי, שכלל הכנת ערכות הצטיידות לספסל לימודים, עבור כל ילדי הדיור הציבורי העולים לכיתה א' ברחבי הארץ, בין הערים במרכז בהן יחולקו ערכות גם העיר ירושלים, שם יוענקו לילדים העולים לכיתה א' כ-120 ערכות.

לאחר חופשת הקיץ הארוכה, שכללה עשרות פעילויות פנאי ללא תשלום במרכזים הקהילתיים שמפעילה חברת עמידר בערים שונות, קידמו כאמור החברה ועמותת "מאיר פנים", מיזם שמטרתו להקל על ציבור ההורים, בדגש על דיירי דיור ציבורי, בעלויות הכרוכות בהצטיידות לשנת הלימודים הקרובה.

בתוך כך, כל עובדי המחוז הצפוני של החברה שילבו זרועות עם עובדי עמותת "מאיר פנים" - ויחד קיימו יום אריזה בו הורכבו 1,300 ערכות הצטיידות לספסל לימודים, הכוללות תיק גב איכותי וממותג ובו: קלמר, כלי כתיבה, טושים ועפרונות צבעוניים, צבעי פנדה, מחברות ועטיפות למחברות, קלסרים, מרקרים, דבק, מחדד, סרגל, מספריים ועוד. הערכות ימתינו לילדים במרכזי השירות של עמידר ברחבי הארץ.

שרת הבינוי והשיכון, ד"ר יפעת שאשא ביטון מסרה: "מדובר במיזם חשוב ומרגש, שהוא תוצר של תפיסה חברתית שמובילים משרד הבינוי והשיכון והחברות המשכנות לחיזוק אוכלוסיית הדיור הציבורי והדיור המוגן. המסר המוביל בעבודת הגורמים בשטח הוא שחוץ מקורת גג, עלינו לדאוג לצרכיהם של דיירי הדיור הציבורי גם ברמה החברתית והקהילתית. שמחתי לראות את החיוך והאושר על פני הילדים שפגשתי ואני מברכת את עמידר ואת עמותת 'מאיר פנים' על היוזמה הנפלאה הזו."

שאול גליקסברג, מנכ"ל עמידר מסר: "עלייה לכיתה א' היא תמיד מאורע חשוב, מרגש ומלא תקווה. אנו שמחים על חלקנו בהיערכות לקראת פתיחת שנת הלימודים ומקוים בעתיד גם להעניק מלגות סטודנטים לתלמידים אלו. עובדי עמידר ו"מאיר פנים" נרתמו למשימת האריזות באהבה גדולה ובהזדמנות זו אאחל לכל ילדי ישראל שנת לימודים טובה, שקטה, מוצלחת, ומלאת הזדמנויות והישגים".


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה