התערוכה החדשה מדגישה את סמלי ומנהגי החג המסורתיים, יצירות המשלבות את אווירת הכפר, ארץ זבת חלב ודבש, יצירות בלבן, ציורי ואיורי קציר, שיבולים, חיטה ואף יצירות של חקלאות ארץ ישראלית,    הטנא המסורתי ומתן תורה-  כסמלים יהודיים לחג.  העבודות הן  יצירות מקוריות,  שכוללות שילוב של גווני  לבן, ירוק וצהוב (כשדה החיטה) שכן חג השבועות מסמל גם את עונת הקציר.

 צילום יחצ

מרייה פרייגר, יוצרת הגלריה מסרה: "התערוכה תתמקד באלמנטים העוסקים בחג הלבן, בטכניקות שונות, במטרה להעביר לצופה המסורת היהודית. לדבריה:" חג השבועות השנה ייתפס כחגיגי במיוחד, מאחר וזה יהיה מבין החגים הראשונים שיהיה אפשר לחגוג עם הקרובים לנו ועם המשפחה, מה שלא קרה באלו האחרונים".

Unity Art House -  גלריה קהילתית של עמותת יוניטי ארט שנוסדה  ללא כוונות רווח, שמטרתה לסייע לאומנים ישראלים לקדם את יצירותיהם. בגלריה מתקיימות תערוכות רבות (קבוצתי ויחיד), פסטיבלים וירידים, סדנאות לילדים ומבוגרים, ימי כיף לחברות וארגונים ואירועים שונים.

 

הגלריה ממקמת ברחוב  דוד רזיאל 6, יפו – טלפון לתיאום סיור – 054-3544218. לסיור ווירטואלי: https://www.facebook.com/unityartproject/ 

צילום יחצ