יש קואליציה בירושלים: ש"ס ודגל התורה חתמו על הסכם קואליציוניהערב (ג') נחתמו הסכמים קואליציוניים נוספים בבירה. דגל התורה וש"ס התווספו לליכוד, לבית היהודי ומאוחדים, והצטרפו לקואליציית ליאון בבירה. ליאון:"זהו רגע מרגש"

חודש אחרי הבחירות, לראש העיר הנכנס בירושלים, משה ליאון, יש קואליציה: חברי 'דגל התורה' וש"ס חתמו הערב (שלישי) על כניסה לקואליציה של משה ליאון בירושלים, זאת לאחר עיכוב ממושך בשל חילוקי דעות בין 'דגל' לש"ס על התיקים הנחשקים. 


דגל התורה וש"ס התווספו לליכוד, לבית היהודי ומאוחדים, והצטרפו לקואליציית ראש ליאון בבירה. מפלגת אגודת ישראל הליטאית והתעוררות בראשות עופר ברקוביץ' מחוץ לקואליציה. 

רשימת התיקים: שס יקבלו שני סגנים, את תיק הכספים, מורשת מן המזרח, ארנונה, חן חרדי, מינהל חינוך חרדי וקידום נוער תורני. דגל התורה יקבלו גם שני סגנים, את תיק תכנון ובניה, משאבי חינוך חרדי, מבני ציבור, נכסים, תרבות תורנית וקידום נוער חרדי. 

כזכור, בשבוע שעבר חתמו סיעת הבית היהודי על הסכם קואלציוני- חגית משה, יו"ר הבית היהודי בירושלים, תכהן כסגנית ראש העיר בחצי הראשון של הקדנציה, תחזיק את תיק החינוך, תיק קהילות ומשפחות צעירות. חבר המועצה ונציג האיחוד הלאומי יהודה פרוידיגר יחזיק בתיק צמי"ד (צרכים מיוחדים), תיק הגיל השלישי ובתיק תנועות הנוער למשך חצי קדנציה בהתאמה.

ראש העיר ירושלים, משה ליאון: "זהו רגע מרגש, אני סבור ובטוח שנעבוד
יחד עם כל הסיעות ויחד כולנו נאחד את תושבי ירושלים ונפעל למען ירושלים".

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה