ח"כ רחל עזריה לרדיו ירושלים: "הגעתי לקמפיין הזה כי אני יודעת שאני יכולה להיות ראש עיריית ירושלים ולהשפיע על העיר הזאת"ח״כ רחל עזריה (כולנו) הכריזה הבוקר על החלטתה לרוץ לראשות עיריית ירושלים: "הרצון העמוק שלי לפעול לטובת ירושלים הביא אותי להחלטה - לחזור הביתה"

ח״כ רחל עזריה (כולנו) הודיעה היום (ראשון) על מועמדותה בבחירות לראשות העיר ירושלים. עזריה בת ה-41, נשואה ואם לארבעה, שכיהנה בעברת כסגנית ראש העיר ירושלים, הודיעה כי תתמודד לראשות, ובכך תהיה לאישה הראשונה שמתמודדת לראשות הבירה ירושלים.

הרשימה לראשות העיר צמודה במיוחד השנה, כוללת את השר לענייני ירושלים זאב אלקין, סגן ראש העיר לשעבר עופר ברקוביץ' ואת חבר מועצת העיר משה ליאון, שבפעם הקודמת כמעט הצליח לנצח את ניר ברקת, עו"ד יוסי חביליו ואבי סלמן.

ח"כ רחל עזריה בראיון ראשון למאיה חסון קראוס ברדיו ירושלים לאחר החלטתה לרוץ לראשות עיריית ירושלים: 

״נכנסתי לפוליטיקה בשביל ירושלים, כשמצבה של ירושלים היה לא פשוט וההגירה השלילית הייתה בשיאה נקראתי לדגל, ונעניתי. התמודדתי בבחירות וכיהנתי כחברת מועצה וסגנית ראש העיר, כשטובת העיר ותושביה תמיד לנגד עיניי. במשך השנים פעלתי רבות למען משפחות עובדות, תכנון העיר, הקמת בתי ספר וקידום החינוך בירושלים, והמשכתי לפעול לטובת העיר גם מהכנסת.

הרצון הציבורי הגובר והכנה לראות יותר נשים מתמודדות ומשתלבות בהנהגה הארצית והמקומית, יחד עם הקריאה והתמיכה של תושבים רבים מכל המגזרים, והרצון העמוק שלי לפעול לטובת ירושלים, הביאו אותי להחלטה לחזור הביתה, למקום בו הלב שלי נמצא, ולהציג את מועמדותי לראשות העיר ירושלים. כשמשה כחלון, שר האוצר, קרא לי להצטרף למפלגת 'כולנו', שמחתי על הזכות, האמון וההזדמנות לפעול למען תושבי ישראל כחברת כנסת וכיו"ר ועדת הרפורמות, ועל זכות זו אני מודה למשה מכל הלב.
כעת עם יותר ניסיון ותפקידים ציבוריים אני חוזרת לפעול למען ירושלים - מתוך ירושלים.
אני מתחייבת להמשיך ולפעול באותה נחישות, רגישות ושליחות גם בעתיד.״


תמונה: פלאש 90. 
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה