כתב אישום: בן 40 מבית"ר עילית, ביצע עבירות של מעשי סדום, אינוס ומעשים מגונים בשתי קטינותפרקליטות מחוז ירושלים,, הגישה לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד בן 40 מבית"ר עילית, בגין מאות עבירות מעשי סדום, אינוס ועשרות עבירות של מעשים מגונים בשתי קטינות, האחת בין הגילאים 11-15 והאחרת בין הגילאים 14-15

על פי כתב האישום, בין השנים 2003-2007, נהגה המתלוננת ל' ילידת 1992 להסתובב ברחובות. באותן השנים הייתה ל' חברה של כ' ונהגה להסתובב עמה. בשנת 2004 הכירה כ' בין הנאשם לבין ל' והשלושה נהגו להפגש יחדיו. בתחילת הקשר בין הנאשם לל', שידלה כ'  את המתלוננת לבצע מעשים מיניים במספר הזדמנויות והמתלוננת עשתה כן. המעשים המיניים חזרו על עצמם תוך שהנאשם מנצל את מצבה של ל', את נסיבות חייה ואת גילה הצעיר ויצר דפוס של כפיית רצונותיו המיניים  לאורך כל התקופה הרלוונטית לכתב האישום.

הנאשם נהג לקבוע עם ל' בתדירות של כפעם בשבוע, בכניסה לבית"ר עילית. אז, היה אוסף אותה ברכבו ולוקח אותה למקומות שונים, שם היה מבצע בה מעשי סדום ומעשי אינוס. לאורך ביצוע המעשים נהג הנאשם לומר למתלוננת שלא תספר דבר על מעשיו ולהפחידה כי ביכולתו לעקוב אחריה באמצעות קשרים שיש לו וכי הוא מכיר אנשים שעובדים בשב"כ ויודעים להעלים אנשים.

עוד עולה מכתב האישום כי במספר הזדמנויות, בין השנים 2003-2004, נהגה המתלוננת ח' ילידת 1989 להגיע לביתו של הנאשם על מנת לשמור על ילדיו הקטנים. אז, פגע הנאשם מינית במתלוננת.

הפרקליטות מבקשת לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.

תמונה: משה שי/ flash 90 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה