את פגיעותיו המיניות היה מבצע הנאשם במתלוננת בסלון הבית, בחדר השינה של ההורים וכן בחדר הממ"ד שבבית. במספר רב של הזדמנויות, היה הנאשם מתאם מראש את המועד שיקיים עמה יחסי מין. זמן מה לאחר שהחל לפגוע בה מינית, אמר לה הנאשם כי כשהיתה ילדה קטנה הוא שנא אותה וכי החל לאהוב אותה רק לאחר שהחל להסתכל עליה בצורה מינית.

בתקופה הרלוונטית לכתב האישום, צילם הנאשם כ-75 סרטוני וידאו, המתעדים חלק ממעשיו המיניים עם המתלוננת וכן צילם הנאשם למעלה מ-1,400 תמונות בהן נראית המתלוננת מוצבת בתנוחות שונות וחושפניות. הנאשם נהג לרכוש בגדי הלבשה תחתונה עשויים תחרה והורה למתלוננת ללבושם תוך שהוא מנחה את המתלוננת כיצד לעמוד, בטרם צילם אותה וכן הציג לה תמונות פורנוגרפיות והורה לה לשחזרן. בכ-5-10 הזדמנויות, ביים הנאשם את המתלוננת בסרטונים שונים, בין היתר ביקש ממנה להעמיד פני ילדה ולסדר את שערה בקוקיות וכן להעמיד פנים שהם מקיימים מין אוראלי ואנאלי, והיא נהגה כבקשתו.

במועדים הרלוונטים לכתב האישום ותוך ביצוע הפגיעות המיניות במתלוננת, נהג הנאשם להסיע אותה פעמים רבות, לקנות לה תכשיטים ושוקולדים ולומר לה כי הוא אוהב אותה.

במעשיו האמורים לעיל עשה הנאשם מעשים מגונים ומעשי אינוס ומעשי סדום בביתו, כן החזיק הנאשם חומר תועבה בהיקף של 1400 תמונות ו 75 סרטונים. בכל התקופה האמורה, התעלל הנאשם גופנית, נפשית ומינית בקטינה עליה היה אחראי.

 

הפרקליטות מבקשת לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.

 

תמונה: משה שי/flash 90