כבר בשנת הלימודים הקרובה: ממ"ד חדש בקרית יובלבשנת הלימודים הקרובה ייפתח בית ספר ממ"ד חדש בקרית יובל, להחלטת על הקמת בית הספר קדמה בדיקה מקיפה וארוכה עם כלל הורי התלמידים העולים לכיתה א' בגני הילדים בממ"ד, לגבי צביון בית הספר החדש המבוקש על ידם

במכתב רשמי שיצא היום אל תושבי קרית יובל, בישרה עיריית ירושלים על פתיחת בית ספר ממ"ד חדש בקרית יובל, כבר בשנת הלימודים הבאה.

ראש העיר ירושלים ניר ברקת: "הנחיתי את הצוותים החינוכיים לקבוע את אופיו של בית הספר על פי הביקושים בשטח ובתיאום עם המינהל הקהילתי. הקמת הממ"ד החדש תביא לפיתוח נוסף של השכונה ותחזק את תושביה. נמשיך לפעול ללא לאות על מנת להבטיח חינוך מצוין לכלל תלמידי ותלמידות ירושלים."

ממינהל החינוך בעיריית ירושלים נמסר כי להחלטת על הקמת בית הספר קדמה בדיקה מקיפה וארוכה עם כלל הורי התלמידים העולים לכיתה א' בגני הילדים בממ"ד, לגבי צביון בית הספר החדש המבוקש על ידם.

התהליך כלל פגישות עם המינהל הקהילתי, קבוצות אוכלוסייה שונות ופגישה אישית עם כל ההורים לילדי גן חובה בקרית יובל וברמת שרת. על פי תוצאות בדיקה זו הוחלט כי בית הספר נווה עציון בנות יהפוך להיות בית ספר בו ילמדו בכיתה א' בנים ובנות, בכיתות נפרדות ובמרחב משותף. כל פעילויות בית הספר ובכלל זה טיולים, טקסים, הפסקות וכדו' יפעלו ויתקיימו במשותף. בית הספר יהיה ציבורי וללא תנאי קבלה או תהליכי מיון כלשהם.

תמונה: נטי שוחט/ flash 90 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה