נמשכים צעדי המחאה של עובדי טבע: גם היום תושבת הפעילות במפעלים בעירהיום (ה') תושבת באופן מלא הפעילות במפעלי טבע בירושלים ובאשדוד וכן במפעלים פלנטקס ואביק בנתניה. העובדים מפגינים בשעה זו סמוך לכיכר ציון, המשטרה במקום ותנועת הרכבת הקלה פועלת כסדרה

נמשכים צעדי המחאה של עובדי טבע ברחבי הארץ במאבק נגד הפיטורים ההמוניים בחברה ולמען הצלת התעשייה בישראל.

היום (ה') עובדי טבע מפגינים סמוך בליבה של העיר - כיכר ציון.  העובדים, אשר זועקים את זעקת כל עובדי טבע והמפוטרים ברחבי הארץ, יתלוו יו"ר ההסתדרות במרחב ירושלים דני בונפיל ותומכים רבים נוספים. כיכר ציון ממוקמת במפגש הרחובות יפו ומדרחוב בן-יהודה. היא נמצאת בלבו של תוואי הרכבת הקלה בעיר, ומהווה את אחד הצמתים המרכזיים והעמוסים ביותר בבירה. 

מדוברות משטרת ירושלים נמסר כי הרכבת הקלה פועלת כסדרה ושוטרים נמצאים במקום. 

עדכון (11:00): ראש העיר ירושלים ניר ברקת נענה לקריאות עובדי טבע המפגינים כעת בכיכר ספרא וירד מלשכתו לשוחח עמם לאות סולידריות ולהבעת תמיכה במאבקם. בצילום מופיע ברקת עם העובדים ועם יו"ר ההסתדרות במרחב ירושלים, דני בונפיל.

כאמור, כם היום תושבת באופן מלא הפעילות במפעלי טבע בירושלים ובאשדוד וכן במפעלים פלנטקס ואביק בנתניה. בנוסף לכך במהלך היום יתקיימו עיצומים ואסיפות הסברה, במהלכן העבודה תשובש, במפעלים טבע כפר סבא, טבע-טק בנאות חובב ומיגדה בקריית שמונה, במרכז הלוגיסטי בשוהם ובמטה החברה בפתח תקווה.

במקביל העובדים מקיימים הפגנה מול ביתו של חבר הדירקטוריון חמי פרס, הנמנה על חברי הדירקטוריון הישראליים, השותפים לאישור התכנית לפיטורי הענק בארץ.

כזכור, במסגרת פעילות המחאה המכוונת נגד בכירי טבע וחברי הדירקטוריון, אתמול העובדים קיימו הפגנה גם מול ביתה של גליה מאור. בהמשך, העובדים צפויים להגיע לאזורי מגוריהם של חברי דירקטוריון נוספים.

 

תמונות: באדיבות דוברות ההסתדרות.


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה