קשיש כבן 80 נעצר לאחר שעפ"י החשד שדד באיומי סכין מכרה שלו בת 77במשטרת ישראל התקבלה תלונתה של קשישה כבת 77, לפיה לפני מספר ימים הגיע לביתה מכר שלה תושב חיפה כבן 80 למטרת ביקור, שהתפתח במהרה לאיומים ולשוד של כ – 4500 ש"ח. החשוד נעצר לחקירה בחשד לשוד מזוין בנסיבות מחמירות

מהחקירה עולה, כי החשוד הגיע לבקר את הקורבן (77) שהינה מכרה שלו המתגוררת בירושלים, ולאחר זמן קצר דרש ממנה סכום כסף רב, משלא נענתה לדרישותיו, עפ"י החשד נטל החשוד סכין מטבח שהייתה בדירה ובאמצעותה איים עליה שתעביר לידיו הכסף אותו דורש.

משלחצה הקשישה על לחצן מצוקה הנמצא בביתה, עפ"י החשד איים החשוד באמצעות הסכין על האישה שתמסור למוקד המצוקה כי הלחיצה נעשתה בטעות וכי הכל תקין.
בשלב זה נענתה הקשישה לדרישותיו של החשוד והעבירה לידיו סכום כסף רב על סך כ – 4500 ₪ והוא נמלט מהמקום. האישה, פנתה למכר נוסף שלה המתנדב במשטרה, וזה מיד ניגש יחד עמה לתחנה לשם הגשת התלונה.
אמש, הוארך עד היום (ג') מעצרו של החשוד בפני בית המשפט.
 
מהמשטרה נמסר כי החשוד שניצל היכרותו עם הקשישה על מנת להיכנס לביתה, לשדוד אותה באיומים ולהימלט, מהווה עבירה חמורה שבעקבותיה פתחו החוקרים בחקירה מאומצת, חוצת מחוזות על מנת לעצור את החשוד ולהביאו לחקירה בשל מסוכנותו.

תמונה: משה שי/ flash 90 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה