נתפס כשהוא נוהג פי 2 מעל המותר: "מיהרתי לקנות ממתקים וסוכריות לחגבפעילות שוטרי אגף התנועה בציר עוזי נרקיס בירושלים כנגד עבירות תנועה מסכנות חיים, נתפס נהג כשהוא נוהג ברכבו במהירות של 123 קמ"ש, בקטע כביש בו המהירות המותרת עפ"י חוק היא 70 קמ"ש

שוטרי אגף התנועה עצרו נהג ברחוב עוזי נרקיס שנהג מעל המהירות המותרת. כנשאל נהג הרכב לפשר מהירות נסיעתו החורגת מהמותר, השיב לשוטר כי הוא ממהר לקנות ממתקים וסוכריות לילדים לקראת החג. השוטרים הסבירו לנהג אודות ההשלכות בגין נהיגה במהירות מופרזת, העלולה לסכן הן את חייו והן את חיי משתמשי הדרך, ועל מנת למנוע זאת יש לנהוג עפ"י חוק ובהתאם לתנאי הדרך.

נהג הרכב זומן ע"י השוטר לדין, ורישיון הנהיגה נלקח עד להתייצבותו לשימוע אליו זומן בפני קצין משטרה.
בתוך כך, לאחר מספר דקות נתפס נהג נוסף, כשהוא נוהג במהירות 118 קמ"ש באותו קטע כביש בו המהירות המותרת עפ"י חוק הינה 70. הנהג זומן אף הוא לדין ולשימוע בפני קצין משטרה.
 
מהמשטרה נמסר כי פעילות סמויה וגלויה של שוטרי אגף התנועה נמשכת כל העת, במטרה לאתר בריונות נהגים בכביש הגורמת לא אחת לסיכון חיי אדם ותאונות דרכים. על כן משטרת ישראל תמשיך בפעילות אכיפת תנועה כנגד עבירות הגורמות לתאונות, ותפעל לשינוי תרבות הנהיגה, תוך שילוב פעולות הסברה ומניעה לנהגים.
 
תמונה: באדיבות דוברות המשטרה 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה