"ילכו מחיל אל חיל"בטקס מרשים ומרגש, הוענקו אתמול (ב') לראשונה במערך הכבאות, דרגות כתף לנגדים במחוז ירושלים ויו"ש. בנוסף, הוענקו דרגות קצונה, לקצינים אשר קודמו לאחרונה בתפקידים שונים במחוז

בטקס גם הוענקו תעודות הוקרה, לקצינים ולוחמי אש, אשר גילו אומץ לב רב, וחירפו את נפשם באירועי חירום, כדי להציל נפש ורכוש.

הטקס התקיים בהשתתפות נציב כבאות והצלה רב טפסר דדי שמחי, מפקד מחוז ירושלים טפסר בכיר משה סויסה, יו"ר ארגון הכבאים אבי אנקורי, מ"מ ממ"ז יו"ש אבנר מוצפי, מתח"ים  וסמת"חים  מתחנות ירושלים, בית שמש ויו"ש, וכן בהשתתפות קצינים בכירים ממערך הכבאות.
 
 נציב כבאות והצלה רב טפסר דדי שמחי, בירך את מקבל הדרגות ואמר "אנחנו בתהליך של התעצמות ארגונית, קליטת לוחמי אש רבים, בניית תחנות ורכישה של רכבי כיבוי חדישים. לנגד עינינו תמיד יהיו לוחמי האש ועובדי המערך, אנחנו עושים כל מאמץ כדי להעניק להם את התנאים, והכלים הטובים ביותר כדי שימשיכו להיות הטובים ביותר בתחומם".
 
ממ"ז ירושלים טפסר בכיר משה סויסה בירך את מקבלי הדרגות והוסיף " לוחמי האש בארץ ובמחוז ירושלים בפרט, מסכנים את שלומם ומוכנים להקריב את חייהם, יום יום ושעה שעה, בכדי לשמור על שלומם ובטחונם של תושבי הארץ והמחוז. בזכות לוחמי האש והקצינים של המחוז, ובסיוע עובדי המערך אשר מסייעים להם בעורף, נמנעים אסונות כבדים וחייהם של רבים מאוד ניצלים בחירום ובשגרה".
 
צילום: יאיר אגרנט, דוברות כבאות והצלה מחוז ירושלים

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה